• çektirdiği insanlar da arkasından dedikodu yapar. 'biri şunu sikmeye başlasa da bizi sikmeyi bıraksa.' diye.

edit: bir üstteki entryi yazan arkadaşın tasvip edip etmemesini önemsemiyorum. millet arkasından böyle dedikodu yapıyor mu? e yapıyor. ben onu diyorum. ''hadi gidelim, sikelim.'' demiyorum yani.
  • 40 yaşının üzerinde şeker gibi bekar kadın yöneticiler tanıyorum. hepsi de kendiyle ve hayatıyla barışık insanlar. bekar olmayı sizin sandığınız kadar büyütmüyorlar hatta çoğu kafaya takmıyor bile. zira öyle de büyük bir şey değil zaten.

bir de 40 yaşının üzerinde evli, problemli erkek ve kadın yöneticiler tanıyorum. bunların da sorunlarını da salt evliliğe bağlayamayız; genel olarak hayatlarından, bulundukları yerden, kariyerlerinden, arabalarının renginden, ne bileyim masalarındaki saksıdan falan memnun değiller.

mevzu evlilik/bekarlıkta değil; insan kendine bir şeyleri dert etmek isteyince, önüne çıkan karıncaya varıncaya kadar takabilir kafayı. her şeyi kocasızlıktan bilmeyin, ne siz sandığınız kadar önemlisiniz ne de kadınlar sandığınız kadar kocaköylü.
  • insanların yaşadığı psikolojik problemleri evli olmamasına bağlayan zihniyet sadece ülkemize özgü değil. geri kalmış tüm ülkelerde sıkça rastlanıyor.
    çözümü sikmekte bulanlar bile olmuş. onlara yıldızlı pekiyi.
    her millet hak ettiği gibi yaşıyor işte..

ofisboy dertleri
  • scarface filminde, tony montana'nın michelle pfeiffer ablamıza söylediği bir sözü akla getiren başlık.

"yüz ifadene bakılırsa aylardır düzülmemişse benziyorsun ha ?"
  • hahaha inanılmazsınız lan. kırk yaşında bir kadının cinsel hayatı aktif olmadığı için agresif oluyor dolayısıyla bu siniri altında çalışanlara yansıtıyor yazılmış ciddi ciddi. bunu bile nasıl yarrağa bağladınız harbiden enteresan. bakın ben kıllı, iri yarı, uzun boylu, 100 kilo adamım. çıkarım bir gece dışarı kendimi 'siktirecek' tonla adam bulurum. siz nerede yaşıyorsunuz olm? bak altında duygusal ve psikolojik bir problem de aramıyor direkt yarrak yemediği için agresif yazmış ahahaha. tavuk sikiyorlar olm bu ülkede şaka mısınız siz? damacana siken var damacana.

böyle bir müdür altında yaklaşık üç sene çalıştım. iş hayatımın en rahat hissettiğim dönemiydi diyebilirim rahatlıkla. arar işsiz olup olmadığımı sorar arada, üzerinden kaç yıl geçti hala birlikte çalışmak istediğini söyler.

madem cinsiyet karıştırmışsınız işin içine, rahatlıkla erkek versiyonunun şirket içerisinde çok daha tehlikeli olduğunu söyleyebilirim. iş ilanı verdiğimiz zamanlarda profil fotoğraflarına bakıp güzel kadınları görüşmeye çağıran müdürüm vardı benim ahahaha.
  • bunun değişik versiyonları var.
    40 yaşında bekâr yönetici erkek mesela. 17 yaşındaki stand hosteslerine bile asılır.

40 yaşında evli erkek yönetici desen, uçana kaçana asılır. plazada yaka kartlı sodexolu oldu diye kendini çok matah bi varlık sanır.

40 yaşında evli kadın yönetici desen, büyük çoğunluğu kocasından bıkmış ve boğucu evliliğindeki tüm dertleri işine yansıtmaktadır.

o yüzden bence sorun beyaz yakalılıkta.
    çareyi cinsiyette aramayın.
  • şu “evlense yumuşar” klişesinden kurtulamadı insanlar. insan duygularını bu kadar basite indirgememek gerek...
  • bekar olmak, insanların sevişmediği anlamına gelmediği için buna yönelik her şey geçersizdir.

cinsiyet keza problemli olmaktan bağımsız bir şey.

40 yaşa takılan sanırım 18-22 aralığı ki, çocuklar gidip ötede oynayın, hadi.
  • kadın, filozof olur ancak yaşadığı ilişkilerle sürekli anılır. kadın, bilimsel katkı sağlar ancak seks hayatı konuşulur. kadın; müdür olur, evlenmez, işine odaklanır, hayatı böyle yaşamayı tercih eder ama ne olur tahmin edin? yine seks hayatı ile anılır. sevişmemiş, bu yüzden agresif, orgazm olamamış vs. derler. he kadının evlilik dışı seviştiği öğrenilirse de bu sefer aşifte olur, iyi sevişememiş demek ki o yüzden agresif denir.

kıssadan hisse; iki yüzlü yargılamalarınızı orgazm olamamış beyinlerinize saklayınız.

edit: imla.
hesabın var mı? giriş yap