şükela:  tümü | bugün
  • 500. entrynin yanında ezilmiştir.. farkedilmemiştir.. ama aslında buna giden kilometre taşıdır.. "oha lan 400 olmuş 500 kolay şimdi"deki 400'dür.. her geçen entry ile kendinden sonra 4xx entry sayısı gösterecek ve içe bir rahatlık ve 500'e yakınlık hissi verecektir.. 500 mutlu son ise 400 de size masaj salonundan bahsetmiş arkadaştır..
  • kaç senedir anca 400 entry yazabilmiş olmak biraz düşündürücü. oysa ne hayaller ile üye olmuştum dedirten entrydir.
  • niye bu kadar az değer verilmiş dediğim entrydir...400.entry lan bu değerli olmalı amk...
    edit:iş bu entry yazarın 400.entrysi olup,400. entrynin 4. entrysidir...dikkatinizi sündürürüm...
  • tamda bana denk geldi şu anda, solda görünce iyi tesadüf oldu. güzel bir sayıdır.
  • 399. entry'm ile açıklayacağım sana olan duygularımı. bunca şey yazmışım, bilgi verenler, itiraflar, anılar, tavsiyeler, eleştiriler, acı günler, mutlu anlar, hep anlatmışım... popüler bir yazar olmayı hiç hedeflemedim, olmadım da zaten. bir kez bile debe'ye girmedi yazdığım entry. üye olduğumdan beri bir sabah bile okumamazlık etmedim ama debe listesini ve gündem'i. aslında en büyük amacım da okumaktı, çok okumak, çok duygu, düşünce, çok sır, çok ayrıntı, çok çare okumaktı. okunmak geride oldu hep, ama az az da olsa yazdım yine de. çok eski nesiller, emektarlar sitemkar olsa da buradaki değişimlerden, özel bir dili olan bu topluluğun arasında olmak, bazen hayal kırıklıklarına, kavgalara gürültülere rağmen çok güzel. ve devam edeceğim çok dinlemeye ve az söylemeye. ve son olarak iyi ki buradasınız bağzı iyi insanlar, holiganlığa karşı olanlar, gerçekten ufku iki katına çıkaran şeyler yazanlar, insana dair umutları tükenmeyenler, bu ülkeye rağmen pes etmeyenler, akılla geliştirenler, hayatın sarhoş anlarına denk gelenler. ben de burada olacağım.
  • şukelasıyla, favorisiyle, eksisiyle, ispiyonuyla dörtyüzüncü girdidir.
  • bir 500. entry değildir
  • ekşi sözlüğe üye olduğumda tanımlayacak çok sözcük, anlatacak çok anım vardı. yazar olana kadar söndü ve kayboldu. 399+1=400 yapar. sözlüğe girdiğim 400. entarim kutlu olsun.
  • ekşi sözlükte kalfalık seviyesidir.
  • an itibariyle girdiğim entry toplamı. bir nevi karma öncesi son 100 entry de diyebiliriz.