• unutulmaması gereken bir başka sağduyulu açıklama da şudur;

edremitli hakandan hüzzam makamında bir eser,

(bkz: suriye'ye 4 adam gönderip tr'ye 8 füze attırırım)

bana kulp takmaya çalışacak insanlar için donanım forumlarındaki gibi şu aşağıdaki paragrafı her yazımın altına yapıştırmak istiyorum. siz öyle yaptım varsayın.
    ----------------------
    pkk ve işid terör örgütüdür.
    cemaat ve uzun adamın partisi insanların dini duygularını kullanıp çıkar sağlayan kötü niyetli organizasyonlardır.
    milliyetçi partiler kör ve kısırdır. bilinçaltlarında bir ırkın diğerinden üstün olduğu yanılgısı hakimdir.
    sol partilerin sıklıkla halka inecek vizyonu yoktur ve bu nedenle başarısızlığa mahkumdurlar.

nvidia 980t ekran kartı + 16gb kingston ram + intel i7 4830 işlemci + 512gb ssd

hayırlı forumlar.
  • ic guvenlik paketini gecirmek icin akp'nin neden bu kadar israr ettigini hala anlayamayan varsa bu cumleyi iyi analiz etsin.
  • - hey, istediğim sadece lanet olası 400 vekil dostum, hadi ama!
    + reco, işimi zorlaştırıyorsun!
    - vermeyeceksin ha, yo dostum yooo, bu iş burda bitmez!
  • tarafsız olacağı üzerine yemin eden kişi beyanı.

edit: gg
  • cumhurbaşkanının ne demek istediği son günlerde yaşananlarla birlikte anlaşılmıştır umarım.ülkede huzur kalmadı.sorumlusu da bizzat kendisidir.
  • bağımsız olacağına namusu ve şerefi üstüne yemin eden kişi karakterini gösteriyor.

bizim yasalarımız yok mu? bu yasalar sadece vatandaş cumhurbaşkanına hakaret edince mi işliyor? cumhurbaşkanı vatandaşa ve devlete ettiği yemini alenen, kameralar önünde, devamlı bozduğunda işlemiyor mu?
  • kürt değilim, yörüğüm. oyumu da vermedim bu işi de çözdürmedim. noldu lan ak it? zoruna mı gitti, bedevi sevici dallama? şimdi git kefenini giy, suriye' ye doğru siktir ol git. silahını verdiğin işid seni bekliyormuş, barzani' ye doğru domalıp bekle, reis başını tutacakmış söz verdi, cihat için karın da kızın da gelecek yanlız değilsin.

herhangibir siyasinin herhangibir siyasi lafı.
  • verilmediği taktirde çatışmayla çözülecek(!) demek istiyor galiba.

sana bir kez tesekkur edeceğim tayyip bey. o da bu millete bir kez daha kurtuluş savası destanını yaşatacağın için. bu sefer haçlılar değil, içimizdeki cübbeli hainlere karşı.
  • gözünü sadece toprağın doyuracağı aşikar olan bir adamın savurduğu tehdit.
hesabın var mı? giriş yap