şükela:  tümü | bugün
  • acıtacak bir tespit. muhtemelen monitöre mal mal bakmaktasınız, haklısınız. para, belki de hayat arkadaşınız, sevgiliniz, nişanlınız için önemli olmayabilir ancak değerli hayat arkadaşınızın ailesi, kızlarının mutlaka iyi bir yaşam sürmesi için dualar ediyor, iyiliği için çırpınıyor. konuyla ilgili en iyi açıklamaları, kız babası ve kız annesi olan ekşi sözlük yazarlarımız yapacaktır. benim de ellerinizden öper 7 yaşında bir kız çocuğum var. 9 yıllık evliyim. yani kızımın iyi bir evlilik yapmasını kalben isterim. bugün eli klavye tutan herkesin atıp, tutmaması gereken bir konuda, ciddi bir yaklaşımla yüzleşmemiz gereken bir sorundan bahsediyorum. sizlere alt alta, tane tane yazarak kısa bir şekilde tezimi sunmak istiyorum. katılmayabilir, her zamanki gibi eksi verebilirsiniz. önemli olan bir kişiyi uyandırmak ve bir kişinin hayallerinin mahvolmamasını sağlamaktır.

ilişkilerde maddiyat çok önemlidir.

3000 lira bu devirde para değildir.

bugün en kötü akşam yemeği 750 liradır.

haftada ortalama bir etkinlik 440 liradan az değildir.

kiranız muhtemelen 1000 lira civarındadır.

giderlerinizle elinizde kalan para sadece 1250 liradır.

ay 30 gündür. siz sadece 9 gün maddi olarak güçlüsünüz.

kalan 21 günde, hayat arkadaşınız ne yapacak beyler?

ailesinden gördüğü baskıyla daha huzurlu bir hayat arayışına girecek.

e sizin maaşınızın yatmasını beklemeyecek tabii ki.

gidip başkasıyla yatacak.
  • bugün en kötü akşam yemeği 750 liradır.

dan sonrasini okumadim. bi siktir git arkadaşım ya. görgusuzlukte zirvesin.

aylik geliri 10 000 uzerindeki tanidigim ünlü veya unsuzler bile bu kafada değil.

siktirgit.
  • 1000 liralık evde oturuyorsun ama en kötü akşam yemeği 750, haftada bir etkinlik 440 lira. hey maşallah!

(bkz: don't feed the troll)
  • (bkz: çare 2 bira)
  • (bkz: yuh)
  • kızını orospu olarak yetiştiren babanın beyanı. ben kızına vereyim 100.000 başlık parası, yetiştirmesini bana bırak olur mu?
  • orospular için geçerli olan önermedir. ruhu orospu bir kadınla evliysen elbette aldatır. burada mevzu 4000 değil 40000 olsa da sonuç değişmez.
  • memlekette ne kadar orospu ruhlu insan var gerçekten şaşırtıcı amk . hem benim parama muhtaç hem aldatmakla tehdit ediyor ….. siktir lan ordan amk . embesili .