• boş beleş bir otobüs hattı. sen kalk istinye'ye kadar sahilden git, sonra istinye bayırından çık maslak'a, levent'e, zincirlikuyu'ya gir. akıl işi değildir. istinye'den sonra az daha sahilden git beşiktaş'a daha çabuk varırsın. neden bir daha çevre yolu'na giresin ki. çok gereksiz bir iştir.
  • resim yaparken, hb, 2b... 6b... vb. uçlu kalemler kesmiyorsa, çok çok koyu ve yumuşak etki için kullanılabilecek kurşun kalem...
    (buradan johann faber yetkililerine sesleniyorum...)
  • en sinir otobüs hattıdır. beşiktaş'tan binmek istersin saatinde gelmez, istinye'den binmeye kalkarsın saatlerce beklemek zorunda kalırsın otobüs seferleri çok sınırlı sayıdadır, en gereksiz hattır yani anlayacağınız.
  • istinye park'tan sarıyere giden tek otobüs olduğundan kırk saat gelmese de beklenendir.
  • boş beleş diyenleri görünce elimi ayağımı titreten otobüs hattı.
    galiba istanbul'da en çok bindiğim, beşiktaş'tan kalkıp hacıosman'a sapmadan istinye park'a giden tek otobüstür. ekürisi tarabya minibüsleri denebilir benim için.
  • 25e'nin ekürisi'dir. yalnız bir farkla; bu hat istinye'den itibaren maslak'a tırmanır, oradan da büyükdere caddesini müteakiben zincirlikuyu'ya kadar gelir.
    buradan da barbaros bulvarı ile beşiktaş'ta soluğu alır.
  • sarıyer'den beşiktaş yönüne giden seferini her kullandığımda yanlış rotasyonu seçmeme sebep olan hat. oysa az önce zincirlikuyu'da beklerken önümden geçince fark ettim ki beşiktaş'tan sarıyer'e giderken hiç bu otobüsü kullanmamışım. bu gereksiz detay bilgiyi niye yazıyorum bilmiyorum. zaten her yazdığım anlamlı olacak diye bir şey de yok.
hesabın var mı? giriş yap