şükela:  tümü | bugün
 • bir instagram hesabı.

  şubat'tan beri 40 kg'a yakın kilo veren, tüm program ve motivasyonunu instagram üzerinden ileten bir öğretmenin hikayesi.

  insan hayret ediyor. https://scontent-amt2-1.cdninstagram.com/…784_a.jpg

  kilo vermek isteyenlere ciddi motivasyon sağlayacaktır.

  http://www.instagram.com/40kilonasilgider
 • mayıs 2016 dan beri takip ettiğim bir hesap. kadın gözümün önünde 85 kilolardan 60 lara düştü. eridi bitti.
  azimli, sevecen, obezleri zayıflamaları konusunda son derece iyi motive eden bir kadın ece öğretmen. bi de sevimli bir oğlu var efekan. günlük yaşantısını nerdeyse herşeyini video yapıp instagram hesabında paylaşıyor.
 • büyük bir başarı öyküsü. kilolu insanların hissettiklerini anladığı için çok daha rahat motive edebiliyor sayesinde zayıflayanlar bir hayli fazla çünkü kendi görüntüsüyle umut vaadederken konuşmaları ile motive ediyor. yakın zamanda bu kiloları verirken yaşam koçu eğitimi de almış.
 • azmine hayran olduğum kadın. özellikle zayıflamaya nasıl karar verdiği kısmı göz sulandırır. oğlu efecan ile arasında geçen konuşma :
  sonra efekan bir gün bunu fark etti ve yüzüme vurdu. bizim bir çadırımız var evde... babasıyla oynarken, “anne, sen gelme içeri...” dedi. sen gelirsen oynayamayacağız diye bir cümle kurdu. o gün işte ben o kırbacı en derinden hissettim. ertesi günü direkt beslenme uzmanıma gittim...

  tebrikler ece
 • instagramdaki diyet hesaplarından sadece biri.

  instagramda kendisi gibi 30-40 kilo veren pek çok kişi var. şu an kendisini diğerlerinden daha farklı yapan kilo verme sürecinde günde 30 paylaşıma yakın paylaşım yapması. bu sayede keşfette birkaç paylaşımıyla bulunarak epey dikkat çekti haliyle.

  sağladığı popülariteyi çok güzel kullanıyor.
  saçı, kaşı, dişi, yemek yediği lokanta, giydiği kıyafet, eliptik bisikleti, fit in time'ı, reformer pilatesi, kullandığı yağlar, 'sadece inan' dövmesi tamamen reklam. ya tamamen ücretsiz ya da indirimle.

  gelen hiçbir ürünü reddetmiyor. reklam olsun diye detoks yemek paketi alıp, en dandik peynir kaplarında buharlı buharlı yemekler bile yedi.

  çalıştığı okulun yönetiminden çekindiği için açıkça söyleyemiyor; ama ek iş de yapıyor. hesabındaki insanların ilgisini kullanmayı hesaplayarak yaşam koçluğu eğitimi aldı ve ayda 800 lira gibi bir ücretle hizmet veriyor. tek 1 kişi için 800 lira bu arada.

  bu yolda üstüne basarak bir şeyler elde ettiği insanlarla işi bitince, ezip çöpe atmayı da çok iyi bilmektedir.

  edebiyat mezunu, türkçe öğretmenliği yapıyor ama ağzını yaya yaya, harfleri yuta yuta konuşuyor.

  çocuğuna rol yaptırarak video çekiyor ve rollerine çocuğu da dahil ediyor.
  çocuk üstüne çıkıyor, neredeyse tükürerek büyük bir öfkeyle kendisiyle konuşuyor ama bundan gocunmuyor. çocuğunun kendisiyle öyle konuşmayı kendisi için sorun teşkil etmiyor yani.

  beyin obezliğini yendim diyor; brownie ve simit yerken kendinden geçip ağladığı videoları var. nasıl beyin obezliğini yenmekse o. dünyanın en düşkün insanı bile bir şey yerken ağlamıyordur hahaha

  ama kendisini gerçekten çok takdir ediyorum. işini çok iyi biliyor.

  geçenlerde istediği tüm kriterleri yazarak 'takipçilerinden' otel önerisi istedi.
  ama bilindik 2 seyahat acentesini etiketlemeyi de ihmal etmiyor. böylece tatil acentaları 250k takipçisi olan bu hanımı fark edecek ve kendisine büyük oranda indirim sunacak veya tamamen ücretsiz bir tatil sunacak. ne kadar akıllıca değil mi?

  netekim o firmalarda çalışan arkadaşlar da prim alabilmek için kendisine yardımcı olmayı da teklif ettiler.

  tüm bunlara değil de hala tüm saflığıyla otel öneren takipçilerine şaşırıyorum.

  ece hanım kötü bir yorum aldığında hemen ortaya çıkıp "kadın bizim için paylaşım yapıyor siz ne diyorsunuz" diyor. sanki kadın hayrına paylaşım yapıyor. ilk olarak kendisi için motivasyon amaçlı paylaşıyor, ikinci olarak da popülaritesine yönelik şeyler paylaşıyor.

  şu anda psikolojisi tamamen bozuk.
  spor yapmadan duramıyor, ağzına 1 lokma bir şey atarsa kriz yaşayacağını düşünerek aşırı titiz diyetine devam ediyor. bir şeyler yerken kendinden geçiyor, ağlıyor.
  1 gram fazla sağlıklı yağ bile yemiyor.
  kurudu içi. regl düzensizliğinin sebebinin bu olduğunun bile farkında değil.

  gençlere kötü örnek bir psikoloji ama farkında değil.

  bu arada dünyadaki tek başarısı kilo vermek olan bu kadın, ne dünyadaki ne instagramdaki tek başarı abidesi kesinlikle değildir.

  "siz de yapabilirsiniz, ben yaptım" dediği süreçler, dışarıdan büyük bir yardımla geçti.
  kadın eve masöz getirdi ya vaktinde spordan sonra kasları ağrıyor diye ötesi var mı?