şükela:  tümü | bugün
  • öğretmenlik mesleğini icra etmek yerine daha çok instagram'da takılan bir kadın.
    müthiş bir şekilde antipatik.
  • mayıs 2016 dan beri takip ettiğim bir hesap. kadın gözümün önünde 85 kilolardan 60 lara düştü. eridi bitti.
    azimli, sevecen, obezleri zayıflamaları konusunda son derece iyi motive eden bir kadın ece öğretmen. bi de sevimli bir oğlu var efekan. günlük yaşantısını nerdeyse herşeyini video yapıp instagram hesabında paylaşıyor.
  • büyük bir başarı öyküsü. kilolu insanların hissettiklerini anladığı için çok daha rahat motive edebiliyor sayesinde zayıflayanlar bir hayli fazla çünkü kendi görüntüsüyle umut vaadederken konuşmaları ile motive ediyor. yakın zamanda bu kiloları verirken yaşam koçu eğitimi de almış.
  • azmine hayran olduğum kadın. özellikle zayıflamaya nasıl karar verdiği kısmı göz sulandırır. oğlu efecan ile arasında geçen konuşma :
    sonra efekan bir gün bunu fark etti ve yüzüme vurdu. bizim bir çadırımız var evde... babasıyla oynarken, “anne, sen gelme içeri...” dedi. sen gelirsen oynayamayacağız diye bir cümle kurdu. o gün işte ben o kırbacı en derinden hissettim. ertesi günü direkt beslenme uzmanıma gittim...

tebrikler ece
  • kendisini uzun bi süredir takip ediyorum. kilo verme konusunda azmi takdire şayan. ama bi edebiyat öğretmeni olarak yazım kurallarına hiç dikkat etmemesi göze batıyor. de,da,ki eklerinin yazımı hep yanlış yazılarında, burayı okuyorsa aklında olsun.
  • vergisiz kazanç sağlayarak alenen suç işliyor. her hareketi, her lafı basit bir insan olduğunu izlenimini kuvvetlendiriyor. reklamını aldığını ürünleri insanları salak yerine koyarak sanki para verip almış gibi göstermeye çalışıyor.
  • 2017'den beri kendisini takip ettiğim,azmini,motivasyonunu,sabrını takdir ettiğim kadın. ama kilo verdikçe o eski sevimliligi kalmadı. olumsuz yorumlara cok aşırı tepki vermesi, para karşılığı reklamını yaptığı ürünleri sanki arkadaşlarının ürünleriymiş veya kendisi satın almış gibi tanıtarak insanları salak yerine koyması, bir edebiyat öğretmeni olarak türkçeyi çok kötü kullanması, cok itici...
  • kendi tabiriyle kilo verme hususunda bir motivasyon sayfası olarak yola çıkan ama günün sonunda havalı tabiriyle influencer’lık kaba tabiriyle reklam sayfasına dönüşen, son derece samimiyetsiz bir bir instagram hesabı. reklam yapması da kimseyi ilgilendirmez esasında, kendisini ve takipçilerini bağlar. yalnız şöyle bir durum var orijinal olma olasılığı yüzde bir bile olmayan ürünleri orijinal olarak pazarlıyorsanız orda işler biraz değişir. yurtdışından gelen orijinal ürünler diyerek tanıtıp tavsiye ettiği bir spor ayakkabı sayfası ve tester diyerek tanıttığı bir parfüm sayfası var. insanlar yorum yazıyorlar; ayakkabıyı aldım şöyle mağdur oldum, parfümü aldım böyle mağdur oldum, orijinal değiller, kandırıldık vs.. bu tarz yorumların hepsini siliyor, birkaç kez denk gelip okudum. bugün şu mağazaya gittim şunu aldım, bu sayfada şunu gördüm hemen sipariş ettim arkadaşlar, çok güzeeeel diye ürün reklamı yapmak nedir ya? açık açık söylesene, hediye geldi ya da para karşılığı tanıtıyorum diye. nasıl bir imaj yaratma çabası bu? ne kadar sakil bir durum.

türk dili ve edebiyatı öğretmeniymiş ve mesleğine ara vermiş. bence sonsuza dek ara versin zira ömrümde ilk kez noktalama işaretlerini kullanmadan göktürk hitabesi gibi yazan bir türk dili ve edebiyatı öğretmeni görüyorum. bu nedir allasen? link

bir de daha ebeveyn demesini bilemeyip ‘ebebeyn’ diyerek söze giren bir kadının sayfasının reklamını yapıyordu bir ara, takip edin olur mu diye. sayfa da bebelere para karşılığı uyku eğitimi verilmesine ilişkin.. komediye bakar mısınız?

velhasıl-ı kelam komik bi kadın bence. kendini düşürdüğü durum komik yani. yiyen yiyor, o ayrı.
  • hayatta mutluluk saglayan tek seyin kilo vermek oldugunu milletin kafasina kazimaya calisan,samimiyetsiz instagram reklamcisi. 3 yilda 40 kg vermis cok mutluymus ,kilo vermese hayatta mutlu olamazmis. yahu bu kilo verme surecinden sonra cocugunun babasindan bosanmissin ,kisa bir sure sonra yaptigi evlilik de catirdamis ayriliktan sonra tekrar barismislar. neymis demek ki istedigin skinny pantolonu ya da bikiniyi giymek seni mutlu etmiyormus. ah bu birazcik zayiflayan instagram influcerleri etrafiniza bakin mutlulugun hergun annenizin babanizin ya da sevdiginiz birinin sesini duymakta , cocugunuzun paytak yuruyusunde, bir aile toplantisinda bol kahkahanin icinde sakli oldugunun farkina varin. kilo kilo deyip delirttiniz insanlari.