şükela:  tümü | bugün
  • öğretmenlik mesleğini icra etmek yerine daha çok instagram'da takılan bir kadın.
    müthiş bir şekilde antipatik.
  • mayıs 2016 dan beri takip ettiğim bir hesap. kadın gözümün önünde 85 kilolardan 60 lara düştü. eridi bitti.
    azimli, sevecen, obezleri zayıflamaları konusunda son derece iyi motive eden bir kadın ece öğretmen. bi de sevimli bir oğlu var efekan. günlük yaşantısını nerdeyse herşeyini video yapıp instagram hesabında paylaşıyor.
  • büyük bir başarı öyküsü. kilolu insanların hissettiklerini anladığı için çok daha rahat motive edebiliyor sayesinde zayıflayanlar bir hayli fazla çünkü kendi görüntüsüyle umut vaadederken konuşmaları ile motive ediyor. yakın zamanda bu kiloları verirken yaşam koçu eğitimi de almış.
  • azmine hayran olduğum kadın. özellikle zayıflamaya nasıl karar verdiği kısmı göz sulandırır. oğlu efecan ile arasında geçen konuşma :
    sonra efekan bir gün bunu fark etti ve yüzüme vurdu. bizim bir çadırımız var evde... babasıyla oynarken, “anne, sen gelme içeri...” dedi. sen gelirsen oynayamayacağız diye bir cümle kurdu. o gün işte ben o kırbacı en derinden hissettim. ertesi günü direkt beslenme uzmanıma gittim...

tebrikler ece
  • kendisini uzun bi süredir takip ediyorum. kilo verme konusunda azmi takdire şayan. ama bi edebiyat öğretmeni olarak yazım kurallarına hiç dikkat etmemesi göze batıyor. de,da,ki eklerinin yazımı hep yanlış yazılarında, burayı okuyorsa aklında olsun.