şükela:  tümü | bugün
  • kocaeli ahalisinin vaktine ve parasına göz diken mekanlardan biri daha.

yürüme mesafesinde 298 tane daha avm varken neye hizmet açıldığı anlaşılamayan dükkanlar bütünü.
    henüz daha açılma arefesinde,
    bakıcaz.
  • sen en merkeze hayvanlar gibi avm yap. ama ana yola en yakın yerini ceylin kekoları zapdetsin... olacak iş değil.
    bari bu izmitin 299 uncu avm sinde kfc olsun aq. ne skim memleket.
    not : bugün açıldı
  • bildiğin yazlık mekan. kışın gitmeyin sakın kemikleriniz sızlar.
  • insan burayı dolaşırken zaman ve mekan kavramını kaybediyor. çok güzel uyutuluyoruz çok.
  • mağazalarındaki satış danışmanları genel olarak çok kibar ve yardımsever. hatta esprililer de. hiç böylesini görmemiştim.

yoksa avm sırf yer israfı. içindeki tüm mağazalar hali hazırda var diğer avm lerde. üstelik bu diğer avm ler 41 burda ya yürüme mesafesinde.
  • kentin pek muhterem, çok söyleten, çokça siyasi, az mütevazi şirketler grubundan birinin inşaa ettiği ki pek inşaa etmişse benzemiyor çünkü zemindeki beton kalıplar henüz yerlerine oturtulmadıklarından mütevellit avm içinde gezerken her bilek kırılması olasılığının yüksek olduğu bir alışveriş mekanı.
  • symbol gibi koca bir avm acildiktan sonra neden acildigini anlamadigim avm. carsiya daha yakin oldugu icin mi actilar bilmiyorum ama outlet center'in hemen karsisina, ncity'ye oldukca yakin bir yere bu kadar buyuk bir avm acilmasi mantikli bir yatirim mi emin degilim. yazin sicak kisin soguk avm'dir. benim icin islevsizdir.
  • an itibariyle gitar, keman, yan flüt triosuna sahip bir ekip ile mükemmel bir canlı müzik performansına ev sahipliği yapmakta olan avm.