• dün ''41 plakalı araç sahiplerinin ekseriyetle psikolojik sorunlu olması'' diye başlık açmayı düşündüğüm sonrasında aman kim uğraşacak şimdi diye vazgeçtiğim, kesinlikle katıldığım sorunsal.

özellikle istanbul anadolu yakasında oturanlar bu tiplerle daha çok muhattap olmak zorunda kalıyorlar. eğer etrafınızda park halindeyken birden yola atlayan, sinyal kullanmadan şerit değiştiren, makas atan, arkanıza yapışan, diğer araç sahiplerinin can sağlığını ve trafik akışını etkileyecek seviyede hanzoluk yapan araç kullanıcılarıyla karşılaşırsanız plakasının çok büyük ihtimalle 41 olduğunu göreceksiniz.
  • nedense hafta sonları istanbul'da çokça görünüyorlar. ayrıca çoğu çok kötü araba kullanıyor.
  • 1 saat önce pespese iki 41 plakali tofaş barbaros bulvarinda aşağıya dogru iniyordu.arabalarin içi silme sap, muzik son ses.utandim amk benim araba da 41 plaka*
  • 54 plakalı araç görmemiş insanların iddia ettiği sorunsaldır.
    o kadar da kötü değildir 54 plakanın yanında 7 kere zemzemle yıkanmıştır.
  • adapazarına gelince genellikle uslu uslu araç kullanırlar.
    malum dayak cennetten çıkmadır.
    burada o plaka ile yapacağınız en ufak artistlik pahalıya patlar.
  • bu aralar türkiye genelinde sürekli 41 plakalı araç görüyorum. algıda seçicilik de olabilir.
  • niyeyse burada yazanların tamamının izmit'te ki 34 plakalı dalkavukların istisnasız yaptığı hareketlerdir. annem direksiyon hocası 34 gördüm mü tüylerim dikeliyor boğasım geliyor dediği, her gün yerel gazetelerde çıkan haberlerde sollama hatası veyahut yasak yol sebebiyle can kaybına kadar giden kazalarda hep suçlunun 34 plaka çıktığını gördüğümüz ve yavaş yavaş artık izmit içinde 34 plakaya karşı toplumsal lincin yaklaşmak üzere olduğu durumlara karşın bir de burada yazılanları görmemle şehrimin ağzına eden her 34lü için bu psikolojik lince benimde katılacağım eylemdir. çevir kazı yanmasın. terbiyesizler.
hesabın var mı? giriş yap