şükela:  tümü | bugün
  • kız bi kaç yaş daha büyük olsa karakter oturması açısından iyi olur ama gönül ferman dinlemezmiş.
  • tapılacak değil, sevilecek, saygı duyulacak, bir ömür geçirmek istenilecek "adam" ol.
  • kendi yazmış kendi oynamış.
    açacağınız başlığı sikiyim amk.
    (bkz: 41 yaşında erkek 18 yaşında kız ilişkisi)
    (bkz: 41 yaşında erkek 19 yaşında kız ilişkisi)
    (bkz: 41 yaşında erkek 20 yaşında kız ilişkisi)
    (bkz: x yaşında erkek x yaşında kız ilişkisi)

engelle geç engelle geç!
  • çok zor bir ihtimal olsa da, iyi niyetli düşünürsek;
    erkek gençliğini yaşayamamıştır ve karşısına yaşına göre çok daha olgun bir kız (19) çıkmıştır. zaten kadınlar biyolojik olarak erkeklere göre birkaç yaş öndedir (bilim öyle diyor).
    kız ise fazla olgundur, aklı ve fiziksel bilinci olgunlaşmış bir erkek arıyordur.
    bu olası bir iyi niyet ihtimali. ancak çok zor bir ihtimal.

toplumsal önyargılar bazen haklı sebeplerle doğar. o şekilde bakarsak; kızın olgun erkek fantazisi vardır. erkeğinde yine yaşanmamış bir gençliği ve bundan kaynaklı abazanlığı vardır.

şahsen ben 42 olsam, 19 yaşında bir ergenden etkilenmezdim. 33 yaşındayım, 19 yaşında bir kadından etkilenmem için o kadının çok ama çok farklı bir beyinle yaşaması lazım. o da imkansıza yakın. bir kere çocuğum gibi falan görürüm. hadi en kötü yeğenim gibi göreyim ya, 42'ye 19 bana göre değil. ama yargılamamak da lazım. çok faktör var.
  • çocukluktan yeni çıkmış birisinin geleceği rasyonel bir karar vermesi çok olası bir durum değil. bu sebepten dolayı toplum bunu bir ağına alma olayı olarak algılıyor. çoğu zamanda böyle oluyor zaten, çocuk akıllı kız olgun erkeğin işinden, parasından veya gücünden etkilenip bağlanabiliyor.
    sonuç olarak 30 ve 50 yaş normal ama 19 ve 42 yaş istismarın bir tık üstü oluyor.
  • iki farkli faydasal beklenti grubunun ortada bulusmasidir.

42 yasındaki adam cıtır kızla sex yapmayı beklerken,diğer taraf maddi isteklerinin karsilanmasini bekleyebilir.
  • 42 yaşında olup, 19 luk bir çıtırın kendisine tapınırcasına hissetmesi seni erkeksi kılıyorsa;
    kenan sofuoglu gibi yaşına göre alt kategorilerde şampiyon olmak gibi bir şey amk bu.

insan şunu söylerken utanır. seviyorum falan de geç ama bu şey erkeksi kılmak değil acizlik.

senin ferrari'n olsa fiat'ları geçip şampiyon olunca seviniyor musun!?
  • ilk paragraf tamam, iki insan sevdiyse itiraz edilemez. bu normaldir, bununla kimse yargılanmamalı.
    son paragrafta:
    1) 'o kızın bana adeta tapınması hoşuma gidiyor' var bu cümle bir tek bana mı ters geldi. o kız gerçekten ne istediğini biliyor mu? adeta tapınması, sağlıklı bir ilişki göstergesi mi? sadistçe söylemler.
    2) 'o da mutluysa sorun yok' mutlu olup olmadığından emin olmama durumu mu var ortalıkta. hani aşktı?
    19 yaşında çoğu bireyin ergenliğini tamamlayamadığını düşünüyorum. 'adeta tapınması' bunu gösteren bir detay olabilir mi?
    ilişkide millet ne der ne demez bunlar çokta umurunuzda olmamalıydı normal şartlar altında. ayrıca bu ilişkinin sağlıklı bir ilişki olduğu düşünülseydi, bu başlık açılıp onay fikir alınmak istenir miydi. demek ki rahatsızlık var içten içe. böyle entry girmenin nedenleri üzerinde çeşitli fikirler ortaya atılabilir. daha fazlasına terbiyem müsaade etmiyor.
    sanırım bu başlık ve entry sahibi bir de doktor olacak. bu gibi durumlardan aşırı rahatsız olduğum için profilini inceledim. yani meslek sahibi, olgun, orta halli biri, birde ilgi gösteriyorsa o yaştaki ergen/ yeni çıkmış bir kız için anlamları farklı olur.
    gerçekten büyük resim büyük aşk..!
  • ben 26 yaşındaki halimle bakmıyorum 19 yaşındaki kıza. ne konuşcan ki abi. muhabbbet sarmıyo. çok deneyimledim olmuyor net.