şükela:  tümü | bugün
  • güney fransa'nın nice şehri
  • nice pic.
  • fotoğrafta bi gariplik var. kadın dikizlemek için sahile indim, bunu fark ettim...
  • pembe panjurlu balkon da havlu olan evin yan dairesinde çok fena şeyler oluyor.

not : lan olm şaka yaptım sözlüğe girdiğimden beri hiç bu kadar fazla mesaj almamıştım 33 tane mesaj gelmiş. neyin peşindesiniz aq ne olabilir ki en fazla sevişen çift olur yada birine silah çeken bir kişi. ne kadar çok işsiz var lan 1 saattir arayan mı dersin lütfen koordinat söyle diyen mi dersin. hahahaha corona günleri insanları ne hale soktu.

not 2 : ulan halen mesaj geliyor olm gerçek misiniz siz? bide; yalancı hani nerede yazmış biri.
  • ürün yerleştirme tadında ibneliğin olduğu fotoğraf. kopyala yapıştır yapmışlar. bu da başarıdır. 43 milyar pixellik kopyala yapıştır nice fotoğrafı
  • oha lense bak, mordor'un gözüyle mi çekmişler bunu?
  • ne kadar hafiye adamlarsınız öyle hemen de kopyala yapıştırı çözmüşsünüz. biraz da aklınızı çalıştırsaydınız iyi olurdu.
    böyle büyük açılı bir fotoğraf tek kare çekim ile olacağını mı sanıyordunuz? kamera açısı değiştirilerek ayrı ayrı çekimler yapılarak oluşturuyor doğal olarak açıların uyumsuzluğundan aynı kareler üst üste binince böyle bir durum oluyor.
    hatta sahildeki beyazlı ablanın yan tarafında bulunan 3 abladan kırmızı üzerine lacivert çizgili penye giyen abla bir karede yatıyorken diğer karede doğrulmuş vaziyete.
  • biden fazla görüntünün birleştirilmesi yoluyla oluşturulan fotoğraf.
    tanım: denize kıyısı olan kumocağında güneşlenen insanlar barındıran fotoğraf
  • üstsüz bir abla içeren fotoğraftır
  • saat 15:07'de oluşturulmuştur.

edit : teyzenin kol saati 13:17'yi gösteriyor. kaliteyi uzaklarda aramanın manası yok diyen @g1o uyardı sağolsun.