şükela:  tümü | bugün
  • katkısız, katıksız, el değmiş, söyleneceklerin fazlası olup eksiği olmayan, sövülesi, oksijen israfı, döl ziyanı, bol eşeyli üreyenleri içeren bir topluluğu taşıyan aracın plakası. sövmek serbest.

https://m.facebook.com/…56073746974805&id=689969804
  • hakkinda gerekli islemlerin yapilmasini istedigim sürücünün kullandığı aracın plakasi.

basligin ustte kalmasi icin (bkz: up)
  • linç etmeden söyleyeyim köpeği bilinçli olarak ezdiğini düşünmüyorum. hatası var mı var önünde bir sürü köpeği gördüğünde yavaşlamalı dikkat etmeliydi ama ezdiği köpek direk olarak aracın önüne atlamış ki araç fren yapıyor ama maalesef yeterli olmuyor benim gördüğüm.
  • olamaz böyle bir şey. ellerim titriyor. ne istedin lan o candan. yazacak başka kelime bile bulamıyorum. üstte kalsın bu başlık.
  • aşağıların aşağılarının (bkz: esfel-i safilin) kullandığı aracın plakası...

bir hatırlatma;
    hz muhammed (s.a.a) buyurdu; hayvanlara karşı işlediğiniz suçlar affedilirse, diğer günahlarınızda affedilir..
  • o orospu çocuğu mutlaka bulunmalı ve cezalandırılmalıdır, legal ya da illegal yollardan.
  • linç etmeden söyleyeyim, köpeği bilinçli eziyor. o yolda karşına çıkacak şeyde duramayacak kadar hızlı gidiyorsan her şeyi bilinçli yapıyorsundur.

öyle bir duramamak ki 500 metre ileri kadar gitmiş adam.

katıksız... safkan...