şükela:  tümü | bugün
  • oturaklı hatun bedeni.
  • her ne kadar 38 beden olduğunu iddia edenlerden olsa da (bkz: şahika koçarslanlı)
  • genelde 46 bedene cıktıgımda "zayıflamalıyım" diye bir gun canıma tak ediyor.
    zayıflamaya basladıgım donemin ara bedeni. genelde bir iki aydan fazla ustumde kalmamıstır.
    bayagı etine dolgun, hukumet gibi kadın bedeni.
    cok kendinle barısık olunacak bir beden degil.
    ama buyuk beden magzalarından normal beden magazalarına selam ettiginiz bir bedendir, zira bazı magazalar 44 bedene kadar calısırlar modellerini.
  • kırk sekız beden basladıgım en son ve en asırı kılo alma donemıme kırk dort beden devam ettıgım beden.
    kırk ıkı bedenden evvel ben kendımı fazla ıyı hıssedemıyorum bedenımde.
    bır an once subat ayı gecsın, bes kılo gıtsın, mart ayını kırk ıkı beden selamlayalım ıstıyorum.
    obez degılsınızdır ama bayagı etıne dolgun bı tombıksınızdır.
    kırk ıkı bedende hukumet gıbı kadına gecıs yaparsınız. kırk ıkı bedenın gıderı vardır. ne gıysenız yakısmaya baslar kırk ıkı bedende.
    "chubby woman" dıye bır kalıp var. kadın dedıgın ele gelecek, etıne dolgun olacak, vucut hatları kıvrımlı olacak dıyen ve cıddı cıddı kırk-kırk ıkı beden seven bır dolu erkek var. hele turkıye de.

kırk ıkı beden ıyıdır. kırk beden daha da ıyıdır.
    sonrası zevk meselesı.
    ben en cok otuz altı beden sevıyorum sahsen. o kadar mutlu hıssedıyorum kı. boyle bır tevazu gelıyor ustume kendımı cok guzel hıssedınce. acayıp sevgı dolu ve mutevazı oluyorum. guzellık onemlı degıl, ruhumuz guzel olsun demeye baslıyorum.
    ama kırk sekız bedenken en onemlı sey guzellık gıbı gelıyordu.