• genel müdürün kim olduğuna bakılırsa akbank çalışanıdır.
  • bankaların kesinlikle şubelerini kapatmaları gerekiyor. 3 saat 5 saatle olmayacak bu iş.
  • devlet halkını düşünmezse iş veren asla düşünmez. ben 2 gün zorunlu gitmek zorundayım ama olur da enfekte olursam dava açacağım.
  • herkese hayat eşit şartlarla yaklaşmıyor maalesef
  • bankalar her zaman, her şartta dolup taşıyor. bu işe derhal bir çözüm bulunmalı, şakası kalmadı.
  • allah rahmet eylesin, kimse yaşına güvenmesin. çok dikkat edin.
  • yukarıda adı geçmiş, ama isim vermeyelim x bankanın güvenlik görevlisi. iki de çocuğu varmış, allah rahmet eylesin.
  • dün gece acil olarak hastaneye yatırılan ve aynı gece vefat eden birinin, covid 19 pozitif olduğunu nasıl anlamışlar? manipülatif bir haber gibi duruyor.
    bu testin sonuçları 2-3 günde çıkmıyor mu?
    edit: tamam ulan, vurmayın yeter. test sonuçları, bir kaç saat içinde çıkıyormuş.
  • üst edit: bazı arkadaşlar yalan haber demişler ama direk banka içi mail yazışması var elimde. haber tamamen doğrudur....

banka akbanktır...
    şube bilgisi de bende mevcuttur ama yasal olarak halkı galayana getirme bla bla işlerinden yayınlayamıyorum.
    istanbulda olan bir şube

edit: haberi tam okumamıştım. zaten şube adını haberde vermişler... esentepe şube.
    bu şubede iş yapan ve temas olanlar kendilerini kontrol etsinler geç olmadan.
    edit: düzeltme
    edit: lan bir doğru yazamadım.
    edit: lan iyi ki bir yanlış şube adı yazdım he.. herkes yardırmış.. tmm arkadaşlar düzelttim.
  • 1 hastanın kaç hastaya bulaştırabileceği konusunda bir tahmin bile yapılamıyorken hala bankaların açık tutulması saçmalık. bankada çalışanın da hayatı tehlikede, bankaya işlerini halletmek için gelen müşterilerin de hayatı tehlikede!
hesabın var mı? giriş yap