• bir de sıkıntın varsa finansman süper olur.
    (bkz: sıkıntı yoksa sıkıntı var)

tanım: herhangi bir yaşta alınan karardan pek farkı olmayan karar alma durumu. yaşa odaklanmayın.
  • ingilizce biliyorsan tüm dünya sana güzeldir..
  • giderken yanına alman gereken tek şey...
    (bkz: gergedan)
  • ilk olarak gidilecek ülkede hala oturma izni alıp alamayacaginiza bakmanızı gerektiren karar. kimi ülkeler 45 yaşından sonra oturma izni vermiyor, planları bu şekilde yapmakta fayda var.
  • 60 yaşından sonra kariyer planlayanlar var abd'de. 44 yaş ne ola ki? şahsen 38 yaşında, yeniden kalkışıyorum bu türden bir maceraya. korkmayın ve sadece hayallerinizin peşinden koşun.
  • 26 yasimda bu karari aldim ve gittim. 6 sene sonra turkiye'ye geri dondum o gun bugundur(2010'dan beri) hayatim hep kotuye gitti.
    giderseniz oralara alisacaganizi ve buraya bir daha ayak uyduramayacaginizi bilin.
    ha afganistan'a falan giderseniz ne ala, kosa kosa geri donersiniz ama batiya gidecekler icin uyaridir.
  • geç de olsa bi yerden başlamak lazım
  • çılgın karardır bana göre.

22 yaşındayım, bu kararı 17-18 yaşımda aldım ve 18 gün sonra gidiyorum. ayrıca param da yok. :d en büyük güvencem yaşım. eğer 28-29 olsaydım cesaret edemezdim muhtemelen.

parayı da onun dışındaki her şeyi de başarabileceğime fazlasıyla inanıyorum.
  • 60 yaşında da motosiklet almaya karar verebilen sevilesi insandır
  • 1 yas eksikle yasadigim ulkeye gelen turkiye'deki x-doktorun hikayesidir bu. turkiye'de neyi varsa neyi yoksa satmis, 3-4 ay gibi kisa bir surede geldigi ulkenin dilini ogrenmis, 1 yil icinde kendi muaynehanesini acmistir bu arkadas. dunyanin en mutlu insanlarindan biri olarak addediyor kendisini. etmeli de.
hesabın var mı? giriş yap