• fenerbahçe'nin şampiyonlar ligine katılıp katılmadığının sorulması gereken adam.
  • hastanede koridora sıçan robotlar gördüm dese şahsen ben ikna olurdum. böyle inandırıcı gelmedi.
  • şahsen ben, 250 bin sterlini 1950 yılında vadeli hesaba yatırmalarını rica ederdim. *
  • hahahasolo nickli arkadasi goruyorum ve artiriyorum:

bilesik faize koymalarini rica ediciim.
  • son dönemde moda olan selam ben gelecekten geliyorum akımının son üyesidir.

benim için bu muhabbetler stephen hawking reis'in 2009 yılında zaman yolcuları için düzenlediği ancak öncesinde kimseye bahsetmediği partisine hiç katılım olmamasıyla son bulmuştur.

https://mashable.com/…ime-travel-party/?europe=true
  • son dönem yaygınlaşan bir kolpanın son örneği.

ancak! şöyle bir durum var! açıkçası bu tarz muhabbetleri seviyorum. seviyorum derken 5. sınıf uyduruk meczup bilimkurgu muhabbetini sevmiyorum. sadece zararsız buluyorum ve insanların bu tarz muhabbetlerle zaman öldürmesini nispeten olumlu buluyorum. adam elalemin karısını, çoluğunu, çocuğunu taciz etmemiş. hayvana eziyet etmemiş. üzerine bomba koyup milleti patlatmamış. ters yönde otomobil sürmemiş. insanlara küfür etmemiş. çıkıp saçmalamış. kendince bişiler kovalıyor, var olduğunu hissetmek, hissetirmek istiyor. o bakımdan bu tarz tipleri severim. keşke bütün bitikler bu tarz hobilere falan yönelse de kadınlar, çocuklar, hayvanlar, sosyal hayat nispeten rahatlasa.
  • 250bin sterline evden çıkmam aq
  • hastanede robotlar çalışacak, insan ırkı yok olacak. bunlar zaten öngörülebilir şeyler. başka bişey gelmemiş aklına.
  • yalancıyı sikmemelerinin verdiği avantajlı durum olsa gerek...
hesabın var mı? giriş yap