şükela:  tümü | bugün soru sor
 • beni günde 6 kez arayan lanet telefon sapıkları(abartmıyorum, aha bugün bile şu ana kadar 3 kez aradılar). sanırım garanti bankası emeklilik hattı falanmış bunlar. az daha ararlarsa savcılığa verecem artık sıkıldım yemin ederim. 1 lafımda sözlüğe, bu adamlar bu sapıklığı, bu spamcılığı yapıyor. bu rahatsızlığı veriyor. beni bunaltıyor. orda sorun yok ama ben bunlara burda küfür yazınca göte giriyor. böyle göt olmaz olsun.
 • bakın sevgili garanti emeklilik yetkilileri; ben, günde 2 paket sigara içen bi adamım. birini söndürüp birini yakıyorum, baston yapıyorum anlayacağın. hem de marlboro touch içiyorum. eski deyişle light. daha bi derin çekiyorum yani. e-5'te karşıdan karşıya geçerken yaya geçidi, üst geçit falan kullanmam. direk koşarım. otobüse minibüse bindiğimde sarkarak giderim. arada camdan kafamı çıkarırım. metrobüse orta kapıdan binerim, akbil basmadan geçerim. güvenlikle itişir kakışırım. bağcılar'da küpe ile dolaşırım. bol pantolon giyerim. "sen baksana bi bilader" laflarını çok işitirim. kadıköy'de henri bienvenu forması ile, beşiktaş çarşı'da bursaspor forması ile dolaşırım. 7/24 cenabetimdir, evim atatürk havalimanına da yakın. bazen uçak bizim eve düşçek gibi olur. bi bok anlamadınız değil mi yazdıklarından, açıklayayım. yeter amınakoyim ya. yeter. istemiyorum arkadaş emeklilik falan. lan bi rahat bırakın ya. hadi haftada bir ararsın, anlarım. daha önce istemiyorum dememe rağmen ne diye her gün 5-6 kez arıyorsunuz abicim? manyak mısınız? telefon sapığına mı rastladık anasını satiyim anlamadım ki. yeter lan.

  imza: her gün canınız sıkıldığında aradığınız mazlum. siz biliyosunuz numaramı, şeyapmadım o yüzden. ama cidden yeter.
 • garanti emeklilik'in telefon numarası.
 • (bkz: 444 0 336)
 • garanti bankasının emeklilik hizmetinin belalı ekibi.

  borcunuz yoksa - ya başınıza bişey gelirse tehditleri ile sizi kendilerine bağlamaya çalışıyorlar
  borcunuz varsa - ya işinizden olursanız bunları nasıl ödeyeceksiniz diye kafa ütülüyorlar.
 • mütemadiyen meşgul çalan numara.
 • bir de yeni bir olayları var. sürekli arıyorlar ama bu sefer açıldığında telefon cevap vermeden kapanıyor. ben böyle bir hizmet, ya da taciz mi demeliyiz, görmedim.
 • ben hayatımda bu kadar meşgul çalan telefon numarası görmedim. işiniz düşmeye görsün. imkanı yok ulaşamazsınız. ama onlar size istedikleri zaman ulaşma hakkını kendilerinde rahatlıkla görebilmekte.
 • bir aydır aramasını beklediğim numara.bugün cebimde telefonum çaldı,sustu.bir baktım ki bunlar.aramadık dememek için çaldırıp kapatmaya başlamışlar anlaşılan.tek isteğimiz paranızı geri vermemek.bunun için her türlü pisliği yaparızın kibarcası herhalde...
 • her gün bu saatlerde arayan numara. açınca 5-6 saniye sonra yüzüme kapatıyor.