• tarafıma turk telekom adsl yardım hattı olarak verilmiş numaradır. bir halta yaradığını görmüş değilim.
    neyleyim mesai saatlerinde çalışan yardım hattını.
  • hiç bir zaman düşmeyen telefon numarası. ha olurda üstün bir çaba göstererek numarayı düşürürseniz, pek bir şey beklemeyin, genel cevapları ya "biz bilmiyoruz" yada biz ilgilenmiyoruz o konuya" olacaktır. sorun neyse kendiniz çözmeye uğraşsanız daha iyi yani. yaşadım biliyorum
  • nam-ı diğer 444 0 dsl.
  • az önce şu diyalogların yaşandığı telefon numarası...
    kelimesinde abartı yoktur...

daha önceki telefon konuşmalarından sıkılmış olan ben direkt konuya gireyim dedim:
    - ...bakın hanımefendi, yardımcı olalım diyorsunuz ama, bana net bir buçuk aydır yardımcı olamıyorsunuz... açıkçası hiç umudum kalmadı artık...
    ( karşıdan dünya kibarı sesli hanım kızımız sözümü balla keser )
    - ...bi dakka beyefendi bi dakka, bir tek şey söylemek istiyorum. umutsuz yaşamayın n'oluuuur.... mutluluğun değerini nasıl bilebilirdik ki umutsuzluğu yaşamamış olsaydık. nasıl anlardık kıymetini... hı? ( ben bu arada kızın söylediklerini not almak üzere kalem arıyorum )... biliyorsunuz, herkes böyle; herkesin bir yarası vardır. mutlaka vardır. o gülen yüzlerin altında kim bilir neler gizlidir... bilemeyiz di mi... ben sadece şunu söylemek istiyorum: bütün insanlar mutlu olsun, umutsuz olmasın... lütfen.
    ( ben hayvanlığımdan ödün vermeden )
    - n'oooolucak bu benim bağlantı?!
    - ben sizi servise aktarayım, hattan ayrılmayın lütfen, umutsuz olmak yok. tamam mı?
    .......

gerçektir
  • iyi gunler ben x nasil yardimci olabilirim gibi telekomdan hic beklemedigim bir karsilamaya maruz kaldigim, 19 mayis olmasina ragmen ayni gun cevap aldigim adsl musteri hizmetleri numarasi *
  • sadece diger musterilerimiz ile ilgilenmekten kıvanç duyan müşteri temsilcilerine sahip call center.
  • gece 00:10'da arayıp uzun uzun çaldırıp vazgeçtiğim, iki dakika sonra aradığımda da uykulu bir erkek sesinin esneyip gerinerek 'mmh ieeeaaah aloo' şeklinde açtığı telefon hattı.

her alan kodu için ayrı bir merkez olduğundan ayrıca belirtmek istiyorum, benim aramış olduğum numara 0216 444 03 75
  • 3 4 gun nonstop aradiktan hatta bunu kendime is edindikten sonra sabah 7 gibi bir an icin bos bulundugunu farkettigim ve bi kac gun daha deneyerek her gun sadece gece 3-7 arasi ulasilabildigini kesfettigim numara. bu onemli bilgiyi paylastim da noldu? arayinca sorunlarinizin cozulcegini sanacak kadar saf degilsiniz tabii ki ama en azindan derdinizi anlatmayi bekliyorsunuz degil mi? gencler gidin vapurda martilara simit falan atin onlarla dertlesin zira simidi goren marti gelir, arada 2 laf etmenize de ses cikarmaz, bu degerli insanlardan daha bile faydali olur. musteri temsilcileri her arayisimda cok guzel bagiriyo. diyorum ki para toplayip sunlarin hepsini maca falan yollasak da sesleri kisilsa belki bi ise yararlar.
    ha bir de biz sizi arariz derlerse inanmayin. bi an icin agliycak gibi olmustum onemsiyorlar* diye ama yalanmis gece gece aramasana kardesim diye baslarindan saviyolarmis.
hesabın var mı? giriş yap