1. karizmatik numaralı call center.
  2. ilk 444lü numara.. sonra garantialdı yanılmıyorsam..
  3. diger bankalarin müsteri hizmetleri gibi cep telefonumu ne idügü belirsiz gizli numaralardan aramak yerine harbi harbi 444 0 444 numarasini gösterdikleri için takdir ettigim ykb seysi...
  4. çoooooooook uzun bekleten yapıkredi bankasının sözde yardım hattı.. bu kadar bekleten başka bi hat bilmiyorum ben.. bankaya gidip kuyruk beklemekle aynı işkenceye bedel bi bekleme+ iğrenç melodi.. bare radyoya bağlasalarda en azından bekleme daha az sıkıcı olsun min 5 şarkı dinlenir o arada.. ya da kısa hikayeler okusunlarda onca dakika beklemek bi işe yarasın bilgilenme açısından... ya da bilmiyorum akıllarına o departmanı büyütmek gibi bir fikir gelmiyorsa bu yazı vesile olur umarım.. gerçi bunu defalarca dille üstüne yetkili departmana maillede belirten bir kişi olarak ben başka bişey demek gelmiyor içimden...
  5. artık aradığınızda, "sayın müşterimiz güvenliğiniz için konuşma kaydedilmektedir. konuşmanızın kaydedilmesini kabul edip onaylıyorsanız 1'e basınız." diyen ykb telefon merkezi. ilginç olan "kayıt istemiyorum. kabul de etmiyorum ulan!" seçeneğini size tanımamaları. seve seve* 1'e basacaksınız.
  6. cep telefonunuzda aranan numara olarak görüldüğünde; önemli kişilik, yüksek şahsiyet, aranan insan mertebesine eriştiğinizi yanılsayıp küçük bir pohpoh süreci geçirebilirsiniz. çok küçük.
  7. saatlerce beklettikten sonra tam elemanla konuşma hakkını elde etmişken hattın kesildiği, elemanın alo alo deyip kapattığı bir garip servis.

4440444 hakkında bilgi verin