1. az önce telefonumdan beni arayan numara.

ilk başta ses kaydıdır sanıp açtım telefonu, bekledim, ses gelmedi, south park sessizliği oluştu. iyi günler diye bir ses geldi, şaşırdım. iyi günler dedim. bonus kartım olup olmadığını sordu, hayır yok dedim. o zaman denizbank şubesinden açtırabilirsiniz dedi. tamam dedim. kapattı.

günlerdir bonus kart çıkartmak isteyip de nereden çıkartacağımı bilemiyordum, şimdi hemen hazırlanıp çıkıyorum denizbank'a gitmek için. iyi ki aradılar da günlerdir aklımda olan bu soruya çözüm buldular.
  2. bu numaradan beş dakika içinde iki kez arandım. işin ilginci ikinciye aradıklarında ilk görüşmemiz daha bitmemişti. pek sabırlı çok naif insanlar. görüşme bitene kadar diğeri sırasını bekliyor, telefonu kapatmıyor. cidden!
  3. 5 dk once arandigim numara. denizbank'mis. meslegimi sordu, soylemek istemiyorum dedim. karti yonlendirebilmek icin bu bilgiye ihtiyacimiz var dedi, kart da istemiyorum dedim. konu kapandi. herkes mutlu:)
  4. bugün içinde ısrarla 3 kez arayan numara. belli ki alacağı var, o yüzden açmıyorum. alacağı olmasa da açarsam bir gün olacağı kesin.. açmayın açtırmayın.
  5. günde 7-8 kere kendisinden arama aldığım numara.

hiç açmadım. denizbank ile merhaba merhaba bile ilişkim yok. niye kilitlenmişler bana böyle çözemedim.
  6. son 56 dakika içinde 43 defa arandığım numara. açıcam da biri "seven dayssss" diyip kapatıcak diye çok korkuyorum.
  7. denizbank numarasıymış. arıyor, açıyorum. avizeye üfleyip kapatıyor. ne bileyim, o kadar aradın denizbank, bi hesap açmamı isteyeydin, kart satmaya çalışaydın? alo deyip kapasaydın bari?
  8. 50 saniyelik bir görüşme yaptık az önce. ilk 20 saniyesinde ikimiz de sustuk. son 30 saniyede denizbank'ın kredi kartını istemediğimi söyledim. vakit ayırdığım için hüzünlü bir ses tonuyla teşekkür etti.

rica ederim esracım.. her canın sıkıldığında beni arayabilirsin :/
  9. ilk defa az once arayan, denizbank'a ait oldugunu ogrendigim anda tarafimca engellenen numara. uyuzum zaten bu bankalara, uzak durmaya calistikca taciz ediyor terbiyesizler.

4440800 hakkında bilgi verin