1. 9333 ile pek de ilgisi olmayan bir numara.

444 1 500 avea'nın müşteri hizmetleri numarası. 9333 kontör / tl sorgulama numarası.

bu arada 444 1 500'ün bütün operatörlerden 7 haneli olarak aranılabildiğini de belirtmek lazım.
  2. iki günde bir arayan numara. artık açmıyorum ama ters bi anıma gelirse tüm sinirimi kendilerinden çıkarabilirim haberleri olsun.
  3. bana avea hattımı kırdıran numara. her gün arayıp şöyle tarife var böyle tarife var diyorlardı. bi ara cinnet geçirdim hattı da telefonu da sayelerinde kırdım. artık arayamıyorlar. çünkü hattımı değiştirdim.
  4. avea nın müşteriyi çıldırtma numarası.

yok şu tarife yok bu tarife diye zamanlı zamansız arayıp rahatsızlık verdikleri yetmiyormuş gibi,sırf tekrar aramasınlar diye sonuna kadar dinleyip-dinler gibi yapıp ,"görüşmeyi sonlandırmak için şu tuşa basınız" cümlesiyle o tuşa basıyorum...hoop,kaydı başa sarıyorlar! dinlemeyip direk meşgule atsam da defalarca arıyorlar.kırk yıllık avea hattımı kırdıracaklar bana sonunda o olacak!
  5. şubat ve mart ayı boyunca her gün neredeyse aynı saatte arayan, ısrarla açmadığım ya da meşgule verdiğim numaradır. ben bu kadar inatçı bu kadar gurursuz bir müşteri hizmetleri görmedim. sürekli böyle hezimete uğrayan başka hizmet numarası var mıdır bilmiyorum.