şükela:  tümü | bugün
 • akbankin call centeri.. telefonda a'nin ve k'nin bulundugu tuslara basinca 25 oluyor(mus)..
 • (bkz: 444 ak ak)
 • zırt pırt değişen akbank müşteri hizmetleri telefonu.
 • müşteri temsilcisine ulaşmanın en iyi şartlarda 10 dakika olduğu uzaktan bankacılık hattı
 • bir akbank call center telefon bankacılığı diyalogu :

  - iyi aksamlar ben bıdı bıdı nasıl yardımcı olabilirim?
  - bıdı bıdı hn. ben ekstremi e-mail ile almak istiyorum.
  - tabi hemen annenizin kızlık soyadı? (kimlik tanıma soruları vs..)
  - ekstreniz için e-mail adresiniz lütfen ?
  - keanu@mail.koc.net
  - işlem gerceklesemedi
  -k e a n u @mail.koc.net ( nick harfleri kodlanır )
  - işlem gerçekleşemedi
  - keanu@m a i l. k o c. n e t. ( isp harfleri kodlanır )
  -işlem gerçekleşemedi hanfendi bu mailin dogru oldugundan emin misiniz ?
  - e tabi 2 yıldır kullanıyorum.
  - aaaa tamam hanfendi koç mu yoksa koc mu ? (bkz: turkce karakter sorununa dikkat cekmek)
  - nası yani muhahahah
  - ....

  internette türkçe karakter sorununu aydınlattığımız call center agentının akıbeti bilinmemektedir.
 • bir kere cep telefonunuzdan aradıktan sonra, diğer aramalarınızda müşteri numarası ya da kart numarası sormadan direkt şifrenizi sorup işlemlerinize başlayan, son derece hızlı ve verimli hizmet numarası. bazen araya bir cümlelik yeni hizmet tanıtımı sokuşturuyor olsalar da genel olarak gayet başarılı çalışmaktadır.
 • bir halta benzemeyen call center dır artık gözümde. müşteri temsilcisine ulaşmak için 10 küsür iğrenç dakika yaşadıktan sonra üzgünüz neo kartınızın şifresini buradan oluşturmamız mümkün değil diyebilen bir sisteme sahiptir bu merkez. neymiş efendim bana en yakın şubeye kimliğim ve neo kartımla gidip şifremi anında alabilirmişim. tabi ne bilsin denyolar en yakın şubenin bana 20 km. mesafede olduğunu. şimdi kalk işten izin al ve toplu taşıma sistemi ile en yakın akbank şubesine git... oh la la
 • çağrı gelince gayriihtiyari telefonu açıp "meşgulüm sonra arayın" dedikten sonra, gerçekten defalarca sonradan arıyorlar. aynı gün 5.defa arıyorlar açmıyorum. bakalım ne zaman vazgeçecekler. (bkz: 444/@oziloz)
 • akbank call center olduğunu buradan öğrendiğim numara. sabahtan beri ailelerindeki bayanların kulaklarını çınlatmakla meşgulüm. ulan bugün evdeyiz uyuyalım dedik herifler sabahtan beri bıkmadan arıyor. bi de bi aradığında 1 dakika süreli çaldırıyor en az, söylene söylene yataktan kalkıyorum tam telefona ulaşıyorum sövmek için telefon kapanıyor.*
 • burada ilginç bir kızcağız vardı, yükseklik korkum olduğunu belirtmeme rağmen bana uçuş milli kart vermek için kendini yırtmıştı. kabus gibi bir gündü benim için. almadım tabi.

  bir de bunların 'size özel kampanyamız var' diye arayanlara ' onbinlerce akbank müşterisi içinde neden ben?' diye bi soru sorduğunuz zaman kalanları var. kendilerine mümkünse 'şu an müsait değilim daha sonra arayın' demeyin, arıyorlar.