şükela:  tümü | bugün
  • tivibu müşteri hizmetleri numarası. günde 5 defa arıyorlar açıyorsunuz telefonda bekliyorsunuz firmanın vizyonuna uygun şekilde kimse konuşmadan telefon kapanıyor.
  • sabahın 9'unda tacize başlayan, tacizi öğleden sonra 2 ye kadar sürdüren telefon numarası.

tivibu müşteri hizmetleriymiş. illa küfür ettirecekler kendilerine.
  • tivibu müşteri hizmetlerinin numarası. günde 5 kez arıyıp jingle dinletiyorlar çok eğlenceli, zaten müşterisi olmasam bu müthiş zekice pazarlama girişimi sonucunda kesin satın alırdım.
  • arayıp cingıl dinleten numara.
    bu numara beni aradı. bitmeyen bir cingıl başladı. telefonu masaya bıraktım. numara kimmiş neymiş diye sözlüğe girdim okudum. üzerinde facebook videosu izledim. sonunda birisi açtı. arayan arkadaşı yaptıklarının ne kadar ayıp olduğuyla ilgili sıkıştırdım. yine de ısrarla tivibu satmaya çalıştı ama cümleleri, sınıfta hocanın aniden "evladım oku" dediğinde panikleyen öğrencinin ağzından çıktığı gibiydi. önce bedava dedi sonra 10 küsür lira dedi. neyse, "beni listeden çıkarın" dedim bakalım kaç kere daha arayacaklar.
    yine birkaç iyi maaş alan beyaz yakalı iş bilmez yüzünden asgari ücretli call centerlar biz müşterilerden küfür yiyecekler....
  • günde 5-6 kez arıyorlar. artık pes edip neymiş dertleri dinleyeyim de kurtulayım diye açıyorum bu kez de müzik dinletiyorlar. modern zaman sapıkları, telefona üfletmediklerine şükrediyor insan. tivibu'ya aitmiş, zaten kullanmıyorum bundan sonra da kullanmam. böyle gerizekalıca bir yöntemle reklam yapan firmaya verilecek paraya yazık.
  • 2 gündür günde 5 defa arayıp rahatsız ediyorlar, sövecem olmayacak...
  • tivibu müşteri hizmetlerinin numarasıdır.

ancak kendilerine ulaşmak isterseniz asla buradan ulaşamazsınız. ararsınız, bilgilerinizi girersiniz tuşlamaları yaparsınız, elbette buraya kadar ulaşmayı başarabilirseniz, müşteri hizmetlerinin numarasını tuşlarsınız. sonra bir sessizlik olur, 3 dakika ila 5 dakika arası sürer bu sessizlik, sonra hop başa döner ve sizi sevinçli bir hanım sesi karşılar ve der ki, "tivibu müşteri hizmetlerine hoş geldiniz! for english press 99".

içinizden "la hayıdır?!" dersiniz. sonra tekrar aynı işlemler derken bu kez daha uzun beklersiniz.

tavsiyem amacınız tivibu müşteri hizmetlerine ulaşmaksa, 4441444nolu türk telekom müşteri hizmetlerini arayarak tivibu için 4'ü tuşlayın. başarılı olacaksınız. boşuna arayıp zaman kaybetmeyin.
  • tamamen reklam numarası.

günün belirsiz saatlerinde arayıp ‘geri al geri al tekrar izle’ sözleri geçen, müzik dinletiyorlar kimse konuşmuyor.
  • 444 1 444 /dahili 4
    sinir sahibi olmadan önce aramanız gereken numara budur, entry başlığındaki numara 10 gündür hizmet veremez halde.

sen çok yaşa @roger that (bkz: #71461742)
  • taciz hattı bildiğin, yeter be sürekli sabahtan akşama arıyorlar.