şükela:  tümü | bugün
  • fiyatlariyla hey masallah dedirten hizmet servisi.
  • uzaklarda sevgilisi olanlar icin bi nevi valentine's day survival kit.**
  • paranızın hiçbir şekilde karşılığını veremeyen eden site.
  • fiyatlari hey masallah seviyesinde olsada yine de interflora'dan ucuz hizmet sunuyorlar.. ayrica 'tsi' 14:00'te verilen siparisi ayni gun 16:30'da teslim etmeyi becerdikleri icin tebrik ediyorum kendilerini.. siparisin hemen akabinde online destek hattiyla gorusuldugunde teslimatin yapilacagi saat hakkinda kesin bilgi alabilmek mumkun..
  • özür dilemek için gül göndermek isterseniz, 50 ytl ile 122 ytl + kdv arasında bir bedel ödemeniz gerektiğini söyleyen site."kuru bir özür edilmez,büyük eşeklik ettim,çiçek göndereyim" demek için illa insanın 50 ytl parası olmak zorunda mı?
  • inbox'u spam manyagi eden site. ayip ama...
  • gerçekten pahalı bir site..
    diğer sitelerden pahalı olması sadece resmini görerek sipariş verdiğiniz çiçeğin resimden alakasız bir halde teslim edilerek sizi rezil olma durumuna sokmayacağını düşündürse bile bu düşüncenin yanlış olduğunu mükemmel bir şekilde kanıtlıyorlarmış*
    bombeli ya da konik olması gereken vazo kavanoz gibi basit bir silindir vazo, resimdeki süsleme için koyulmuş yeşil yapraklar yerine aslında çam ağacı yaprağı gibi garip yapraklar, beyaz olması gereken orkide yerine ise sarı renkte bir orkide.. sonuçta bir kutlama için yeşil-sarı kombinasyonunda "pahalı" bir ucube..*
  • yurtdışından çiçek yollayanların çiçeklerini rezalet hazırlamışlığı bulunan site.
  • siparisinizi ayni gun icerisinde verdiginiz adrese ulastirmalari olumlu yonleri. ancak sectiginiz beyaz orkidenin yerine pembe orkide (orkide benzeri bir cicek) gidebilir dikkat....
  • her yerden web uzerinden siparis verebilecegniiz bir site, oskar ciceke gore ( http://www.oskarcicek.com/ ) daha pahali.
    ama ben ikisinide kullanmayi biraktim.
    1. oskar cicek siparisinizi tam zamaninda yerine ulastiramiyor, bayat cicek yolluyor.
    2. 444cicek iki siparisimde de kurtlu cicek gonderdi, arkadasimin ofisini kurt basti