şükela:  tümü | bugün
  • bodrum'da satılan dailymail'e gündem olan kebap. alttaki yorumlar ise dolayısıyla korkunç.
    kaynak
    resmen yabancı turist kaybediyoruz sayelerinde.
    edit : pardon bir fazla söylemişim ama onun için de ek başlık açmam herhalde.
    edit 2 : uyarıldım. euro değil poundmuş bir de.
  • bu gibi işletmelere nitelikli dolandırıcıktan dava açacaksın net.
    turist gelmedi diye ağlayacağına,bu tip şerefsizlerin önünü keseceksin.
  • maça kızı gibi leş ortamlarda kaçınılmazdır.
    türkbükü'nün fakir tarafını tercih ederseniz (köprünün sağ tarafı), daha az kazık yersiniz.
  • ömür boyu ticaretten men edilmesi gereken orospu çocuklarıdır. zaten ekonomi sürünüyor ha gayret belki turistlerle biraz kalkiniriz derken böyle insanlar türüyor.
  • habere göre

''ın greece, american soldier francisco tajeda and his friends were left aghast after being presented with a staggering $935 check for a modest lunch of calamari, salads and beers''

iyi bizde yine £40 saplamışlar beterin beteri var..
  • birim fiyat olarak bakınca normal geldi bana.
  • bu niye problem oluyor?

adam silah zoruyla mı dükkana sokuyormuş insanları? gasp, darp falan mı var?

yok men edeceksinmiş, yok ceza versinlermiş. niye?
  • turkiyedeki adaletsiz ekonomik dağılımı göz önüne süren durumdur. bu parayı verenler var ki bu mekanlar hala fais fiyattan istediklerini satabiliyorlar. ne eleştiri, ne baskı bu işletme bakış açısını değiştiremez. bu mekanlara gitmeyi bıraktığınızda fiyatları ucuzlayacaktir anca. gel gelelim sahillerin, koyların böyle işletmelerce kapatılması durumunu asıl tartışmak gerekiyor bana kalırsa.
  • kebabı falan siktir edin de bu ne reklamdır amın oğulları. haberi okumak için adblocku kapattım her taraf yarak kürek reklamlarla kaplandı. haberi okuyamadan geri çıktım.
  • alttaki yorumlar ülkenin ne hale geldiğini gözler önüne sermiştir.

--- spoiler ---

ı couldn't be paid to holiday in turkey and especially don't go there with an underage blonde girl such as your daughter or sister because from my experiences they get very uncomfortable from older locals staring at them especially on the beach in swimwear.

--- spoiler ---