şükela:  tümü | bugün
249 entry daha
  • çirkin değildir sadece şişmanlığın moda olacağı günü bekliyordur.
  • kadin dedigin 55 kilo olacak
  • yok öyle birşey hatta 45 kilonun üstündeki kadınlar altındaki kadınlardan daha güzeldir.
  • zevkler renkler tartisilmaz oldugu gibi kendi begendigini herkese empoze etmeye calisanin mal olduguda tartisilmaz. asik oldugum kiz 34 kiloydu. misal gogus ve kalca sevmiyorum. gogus nedense inek memesini andiriyor benim icin, baskasi icinse cekici olabilir. boy kilo farki 25 civarlarinda olan kizlar daha cekici geliyor. yuz guzelligine hic onem vermiyorum. lutfen zayif kizlara kilo aldirmaya calismayin zaten sayilari cok az yapmayin herkes ayni olmak zorunda degil. herkesin zevki ayni olmak zorunda degil.
  • nefes alsın yeter anlayışının hakim olduğu cografyada kilo, boy, sac, ten, goz rengi vb. gereksiz genellemelerden uzak duralım, lütfen.
  • başlık sahibini tebrik ederim!
    en az 50 tane şu kiloyla kaçırdım bu kiloyla kaçırdımcı kızlar yazar şimdi. ohhh mis!

kızlardan erkeklere tavsiyeler başlığında bile bu kadar kız bulamazsın!
  • yine bir avuç yamuk bamya sikli toplaşmış, kadınlar hakkında atıp tutuyorlar.

(bkz: düşüyor mu böyle)
  • kilosu 45'ten fazla olan insan çoğunlukla: yetişkindir
    boyu 1.50'den fazladır
    besleniyordur
    vücudunda bir miktar kas ve yağ vardır (olması gerektiği gibi)
    ve bunun gibi verilerin ışığında çirkin olmasını gerektirecek bir durum yoktur.
    özgüvenli olmak kendini sevmek beğenmek, insanlardan tiksinmemek, ilgi sevicilik uğruna saçma sapan başlıklar açmamak ve bu başlıkları hortlatmamak güzel şey. tavsiye ederim.
  • burada temel alınan "güzellik" muhtemelen fiziksel güzellik; bakınız şöyle bir ablamız var 82kg: https://www.instagram.com/p/b817z5sjicq/
    yani: insanoğlu çeşit çeşit arkadaşlar; fazla genellemeyin.
  • 155 lik kızların gözleri yaşlı.
9 entry daha