şükela:  tümü | bugün
  • benim popom 45 kilo kadininkinden guzeldir. 45 kilo ne olum tahta gibi *
  • en son ortaokulda 40'ları gören bir kadın olarak bayağı çirkin olduğumu öğrendiğim başlık.
  • kilo sadece bir parametredir. 45 kilonun üzerindeki kadınların %x'i çirkinken 45 kilo olan kadınlarda bu oran %y'dir filan deseydin bari *

bir de şunlar var:

(bkz: öküz gibi yiyip ben balık etliyim demek)

yiyip yiyip öküz gibi olmuşsun balık etli ne aq. balık eti bilmesek inanacağız.
  • 45 kilo kadın değildir olsa olsa kad dır o daha.
  • başladı yine “canım sıkılıyor, çok zayıfım, çok güzelim, boyum 2 metre, 2 metre olmasa da minyon ve zayıfım, hadi bana ilgi gösterin.” entryleri.
    kendine güvenen insanın kendini kanıtlamaya ihtiyacı var mıdır?
    fiziği üzerinden sohbet açmak nedir?
    çanınız sıkılıyor; çok normal, sporunu yap, azıcık da kitap oku, bir şeyler izle.

çirkin kadın yoktur; bakımsız ve özgüvensiz kadın vardır.

öperim gözlerinizden.
  • kemikler bata bata seks yapmaktansa şaplak sesleri arasında yapmak daha makuldur yeğen.

53-56 arası mantıklı o yüzden.
  • 180 65 kg, gerçek anlamda model fizikli kadın görmemiş ezik beyanatı.

ezikliğin dışa vurumu. sonra soruyorsunuz kendinize ‘’neden soğuk gecelerde mastürbasyon yapmak zorunda kalıyorum?’’ diye.

bu başlık 45 kg kız seven gizli sübyancı pedofilleri afişe etmek için güzel bir yöntemdir.

ha bu arada... sözlükte çok fazla minyon tipli ezik kadın yazar var. düzgün karakterlilerden bahsetmiyorum. bu tiplerin en büyük özellikleri ‘’beni gerçek hayatta görsen dibin düşer’’ demektir. benim geceleri modellerle takıldığımı bilmeyip kokmuş cinsel organına talip olacağım çıkarımını yapan tipler bunlar*

ülke erkekleri seviyeyi o kadar düşürmüş ki, bunlar da kendilerini bir şey sanar olmuşlar. bu başlıktan da belli seviyenin düşüklüğü.
  • 45 kilo ne kardo iskelet fetişin mi var amq
  • boş küme
    45 kğ ve altı, yorgan olur, sanayi tüpü olur, elektrikli bisiklet olur, karkas et olur, bagaj hakkı olur vs.
    ama herhangi bir rahatsızlığı yoksa, 45 kğ ve altı kadın olmaz, olmamalı.
    o ne öyle, zekat keçisi gibi zapzayıf *
  • anoreksiya nevroza'nız hayırlı olsun..