şükela:  tümü | bugün
  • 50 kilonun altındaki kadınlar çirkindir. herkes bu şekilde fikrini mıçabiliyorsa?
  • benim gorduklerimi sen gorsen boyle demezdin delikanli :)
  • ideal kadın kilosu 50'dir diyelim, bu konu huzur içinde çözülsün.
    60 kilodan 50'ye düştüm. vücudu es geçtim, yüzümde muazzam değişiklik var. domestik teyze gorünümünden fit genç kadına evrildim resmen. poğaça yanak kader değil kızlar, kendinize iyi bakın ama az yiyin.
  • cok zayif iki arkadasim var. biri 38, biri de 39 kilo. elleri yuzleri gayet duzgun olmasina ragmen kimseden guzelsin diye iltifat almiyorlar. aksina her zaman kilo almalari yonunde zorbaliga maruz kaliyorlar. ikisi de kilo alamiyor, yani tercihen zayif degiller. siz de 45 kilonun altina inmek icin cabalamayin. hic kimsenin fikri sagliginizdan onemli degil.
  • 55 de bari aq 45 nedir katlanabilir sandalye gibi...
  • mına kodumun kuru götlüsü başlığı hortlatmış. 58 kiloyla da 38-40 beden olduğuna göre, boy 1.40.

hem kuru götlü, hem cüce. buna bir de zeka geriliği ekleniyor. beyin desen 100g.
  • gündemi değiştirmek için böyle başlıkları açan yürekli kardeşlerimizi göstermiştir. çin'den ülkemize gelen hain corona'ya karşı moral bulma savaşları başlamıştır.
  • 45 kilonun altındaki kadın değil, çocuktur. veya cüce de olabilir.

çocuk veya cüce değilse büyük ihtimalle anoreksiya dır.
  • 45 kilonun altında kadın mı varmış?
  • 1.63 boyunda 55 kiloyum kendimi en beğendiğim kilom 58 59 civarı keşke alabilesem biraz daha kıvrımlarım belirginken kendimi çok daha kadınsı hissediyorum ama konumuz bu değil.
    konumuz ben kendimi 58 kilo iken daha güzel ve kadınsı hissederken bir başkası 45 kiloda böyle hissedebilir bir başkası 52de ama gidip de kadınların kilosu üzerinden aşağılandığı başlığa yazmaz di mi ezik gibi???? ilgi budalası bir ezik değilse.takıntım var demiş bir de şu sikik takıntılarınızı bi içinizde yaşayın ya senin takıntın varsa bir başka takıntılı biri burada aşağılandığını görünce neler hisseder hiç düşündün mü tabiii ki hayır.derdin belki de 3 4 kilo fazla halini çok beğenmene rağmen buradaki abazlardan ilgi dilenmek bunu yaparken de hemcinslerinin aşağılanmasına ve kendilerini kötü hissetmesine katkı sağladın bravo. hiçbir kadının bedeni üzerinden kötü hissetmesini istemeyen biri olarak şu dayatmalar özellikle kadınlardan gelince iyice sinirleniyorum.herkes için öyle olmayabilir benim için öyle ama ühühühühüühüh ağlanmanı bu başlık altında yaşaman da bir dayatma bilgine neden dayatma olduğunu başlığın adını 10 kere filan okursan anlarsın belki.teallam ya