şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • aslında 45 numara çok büyük sayılmaz, ancak kendini "lider ayakkabı üreticisi" olarak görenlerin mağazalarında bile genelde en yüksek numara 44 olduğundan, ayakkabı satın alacağı zaman beğendiği modelleri alamamanın üzüntüsünü yaşar genelde bu kişi, oradan oraya sürekli dolaşmak zorunda kalır. büyük ayaklı olmanın dezavantajlarından en büyüğünden kurtulmayı 1 numarayla kaçırmıştır. ama her şeye rağmen 45 numara ayakkabı giyen hatun modelinden daha talihsiz olmadığı da muhakkaktır.
 • converseden zevk alamayan erkeklerdir. çok kötü duruyor lan!
 • bu numarada yada daha buyuk numarada bir ayakkabi giyen erkek (bkz: 46,5 numara ayakkabı giyen erkek) ince uzun model spor ayakkabilari veya sivri burun ayakkabilari asla giyemeyen erkektir. yururken ayakkabisinin ucundan baska bir yere bakamaz, surekli paletle geziyormus gibi hisseder kendini. durdugunda yerde 30 santim onunde gozune carpan sey kendi ayakkabisinin burnudur.
 • 47 numara ayakkabi giyen erkege nazaran daha sansli erkek modelidir.
 • sürekli mağazalarda "abi 45 özel numaradır, 44 var-46 var ama 45'i bulmanız zor" yanıtlarıyla karşılaşan erkektir muhtemelen. sonra arar arar istediğiniz modeli bulamazsınız. istediğiniz modelin 44'ünü almaya ikna edildiniz mi? o zaman boku yediniz işte...o ayakkabıyı ayakkabı kalıpçısına verir genişletmeye çalışırsınız genişlemez. bağcıklarını hiç yokmuşcasına gevşek tutarsınız rahatlatmaz.. en son yanlardan artık yavaş yavaş ayakkabı deforme olur. çoğunlukla da yanlardan delinir. size hatıra olarak güzel yaralar ve nasırlar bırakırlar. daha sonraki ayakkabı tercihlerinizde modeli 2. plana atıp ergonomisine odaklanırsınız. rahatlığına odaklanırsınız. buradan ayakkabı üreticilerine sesleniyorum. lütfen 45 numarayı da bol yapın. adamlar daha ağızlarını açmadan surat ifadelerinden "abi 45 özel numaradır, 44 var-46 var ama 45'i bulmanız zor" diyeceğini anlıyoruz artık...bu arada sıçtığımın numarasının hiç bir özelliğini göremedik..bildiğin sıradan ayakkabı işte..
 • günlük kullanım ayakkabıları 44 numara olan erkektir,
  spor ayakkabısını bir numara büyüğünden seçmiştir, 45 numaradır spor ayakkabıları.
  veya
  günlük kullanım ayakkabıları 45 numara olan erkektir,
  spor ayakkabısını bir numara büyüğünden seçmelidir, 46 numara olmalıdır spor ayakkabıları.

  avrupa ve türkiye standartlarında 45
  amerika ve kanada standartlarında 11
  avustralya, yeni zellanda ve ingiliz standartlarında 10.5
  benim caponcuklarımın standartlarında 29 cm (santimse santim daha ne) giyen erkektir.
 • zaman zaman sınırları içinde bulunduğum gruptur. dolabımda 47,5 ile 44 numara arasında değişen ayakkabılarımla sanırım değişkenlikte eşine zor rastlanır bir çizgi yakaladım.
 • çok iyi frikik kullanma potansiyeline sahiptir.
 • küçükken ayaklarının büyümesi için dua eden, fazla büyüdükten sonra da ettiği dualara beddua edendir...
438 entry daha