şükela:  tümü | bugün
  • mesafeyi hayvan gibi korumak, sollamak gerekirken herhangi salak bi harekete karşı dikkatli olunması gereken sürücüdür. amk hepsi kötü sürer mi bi memleket insanının.
  • 45 z ile başlıyorsa hele arabayı sağa çekip, ilgili aracın uzaklaşmasını bekleyin.

(bkz: alaşehir)
  • kesinlikle canlı bombadır bu sürücüler. ne olacağı ne yapacağı da kestirilemez. kesinlikle uzak durun, arkanızdaysa şerit değiştirin, sollamayın ve bol bol küfür edin.

izmir trafiğini sikmeye devam ediyorlar ve edecekler maalesef.
  • izmir trafiği hali hazırda 35 plakalı araç sürücüleri tarafından sikilmiş vaziyettedir. 45 plakalı araç sürücülerinden eksikleri yoktur.

(bkz: #70424894)
  • 50 yıllık ehliyeti ile canavar gibi 45 plakalı aracıyla trafikte olan tıp doktoru kayınpederim de bu sürücülerdendir.

bu başlığa girmemi istediği entry aşağıdadır.
    "ben daha yola çıkmadan o tiplere o kadar çok küfür ediyorum ki, onların bol bol lafı kendilerine dar gelir!"
  • malin önde girenlerinden alt komşum ve zürriyeti de onlardan.

otoparkta bir tane yatay park yeri var, giriş kısmında, diğerleri dikine park alanları ve sik kadarlik palio'yu ille de oraya park edecekler denyolar. başka yere sığmıyor ya amina koduklarimin arabası.
  • manisada tımarhane bulunması 45 plakalı araçlara karşı insanı temkinli olmak zorunda bırakır. yoksa sürüşleri çoğu kırsal kesimle aynı seviyededir.
  • 45 = manisa

amına koduklarımın delileri, uzak duracaksın arkadaş, cidden.
  • belediye otobüsü şoförü olanları ruh hastasıdır. sıkışık akhisar trafiğinde önümdeki arabayla aramda 2 metre boşluk kalınca arkadan daaat diye kornaya basarak arabayı dibinden dibinden takip etmemi isteyen şoförleri vardır. sanki öyle yapınca varıyor pezevenk.
  • bunlardan biri de benim.
    ama diğer hepsinden nefret ediyorum..
    tarlada traktör kullanıyor sanki pezevenkler.
    sinyal minyal zaten yok, ters yön düz yön diye bir konu gelişmemiş, yan yollardan ana yollara destursuz çıkmalar ... vs vs..
    her gün manisada macera yaşıyorum !! bıktım !!
    bir de pek konu edilmemiş ama 10 plakalı öküzler var.. onlar bir tık daha kötü !