• istanbulda yasiyorsa klasik ayakkabiyi istiklalde halep pasajindan, spor ayakkabiyi ise bahriye caddesi nde yer alan nike magazasindan gule oynaya tedarik edecek erkektir.(tesekkure gerek yok, hastanin halinden hasta anlar)
  • buçuklu olarak ben. 48,5 numara evet.

genel olarak ayakkabı bulmakta zorlanır bu insanlar bu genel olarak bilinen ve doğru olan bir kanı.

fakat askerde ayakkabı bulamazsın diye bir yalan var ki at yalanı sikeyim inananı. askere gidene kadar krize girdim, ulan bot yaptırıp mı gitsem dedim, daha gitmeden kafayı yedim lan! sonra bi gittik, buçuklusu buçuksuzu her numara var amk, hayatımdaki nadir anlardan biriydi. 48,5 dedim, asker çıkardı verdi şlak diye.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
  • 1.70 boyun altında şampanya kadehi görünümü verecek erkektir.
  • kardeşim olur kendileri. boyu da 2 metreye dokundu dokunacak. iri adam mı ne oradan buluyor papuçlarını. evde böyleyiz tabi adam dinozor gibi olunca;

http://sketchtoy.com/68548902
  • beyaz boğazsız bez converse giyince "gene giymiş peynirli pideleri" şeklinde dalga geçilen erkektir.
  • bebek mebek değil bildiğin yetişkin mezarı. bu adam tarafından sokakta kovalandığınızı düşünün... pat pat pat diye peşinden geliyor. düşman başına.
  • klasik ayakkabı konusunda yeşil kundura'ya bakmalarını salık verdiğim erkeklerdir. aşırı gösterişi olmayan , gayet beyefendi ayakkabılar bulabildim.
  • sadece kendi gözlerimle bir tane gördüğüm erkektir.
    boyu uzunsa etkileyici ve merak uyandırır.
  • ayakkabı imalatçılarına belli sayıda 48 numara ayakkabı üretme zorunluluğunun getirilmesini talep eden ve seri üretimin nimetlerinden yararlanamayan zavallı erkek. bendeniz de bu erkeklerin oluşturduğu azınlığın bir üyesiyim. örneğin yaptırdığım ayakkabı için bugün dünyanın parasını sayacağım.
  • iyi araştırmayla gayet zevkine göre ayakkabılar bulabilecek erkektir . önemli olan yılmamak , yıllardır 48 numara giyerim , ondan fazla ayakkabım var , hiçbirini de zorla almadım , büyük ayaklılara ayakkabı bulunamıyormuş gibi davrananlardan da nefret ederim , ayakkabı bulamıyorum diye yakınanlardan da , bir de maydonoz sevmem , mantara önyargılıyım , iskender en sevdiğim yemektir , uyumayı , spor yapmayı falan severim , evlilik programlarını da izliyorum , ha bir de beynim yandı benim . hoşgör .
hesabın var mı? giriş yap