• 42 numara ayakkabı giyen kız gibi ayakkabı alamamaktan muzdarip önüne ne gelirse satın almak zorunda kalan zavallıdır. ben misal.
  • ayakkabı imalatçılarına belli sayıda 48 numara ayakkabı üretme zorunluluğunun getirilmesini talep eden ve seri üretimin nimetlerinden yararlanamayan zavallı erkek. bendeniz de bu erkeklerin oluşturduğu azınlığın bir üyesiyim. örneğin yaptırdığım ayakkabı için bugün dünyanın parasını sayacağım.
  • ailenizde birden çok sayıda bu özelliğe sahip erkek varsa erkek çocuk doğururken iki kere düşüneceğiniz kesindir.
  • iyi araştırmayla gayet zevkine göre ayakkabılar bulabilecek erkektir . önemli olan yılmamak , yıllardır 48 numara giyerim , ondan fazla ayakkabım var , hiçbirini de zorla almadım , büyük ayaklılara ayakkabı bulunamıyormuş gibi davrananlardan da nefret ederim , ayakkabı bulamıyorum diye yakınanlardan da , bir de maydonoz sevmem , mantara önyargılıyım , iskender en sevdiğim yemektir , uyumayı , spor yapmayı falan severim , evlilik programlarını da izliyorum , ha bir de beynim yandı benim . hoşgör .
  • palyaço olabilir.
  • aralarında bulunduğum erkek grubu. yahu şöyle sarı-siyah renklere sahip hoş bi spor ayakkabısı yok mudur bu numarada? fiyatı önemli değil inanın bulsam 2 tane birden bile alabilirim.
  • bir yaklaşıkla* dahil olduğum grup.

geçen gün gittim ayakkabı almaya. 46,5 denedim, olmadı.
    "47 var mı?" dedim, "bakayım" dedi. denedim. cuk oturdu. içimde bir şeyler yıkıldı sanki. ileride yaşayacağım olası ayakkabı sendromlarını görür gibi oldum. ben şimdi ne yaparım?!
  • (bkz: doğal palet)
  • iki metre boyuyla babamın dahil olduğu kategori. ayakkabı ihtiyacını satın alarak değil sipariş vererek gideren insanlardır bunlar. yazık lan.
hesabın var mı? giriş yap