şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle gördüğüm ve gözlerimi iki defa kamaştırdıktan sonra tekrar baktığım
    ardından "kesin fazla sıfır konulmuştur" dediğim 485 trilyonluk (simdiki hali 485 milyonluk) yalı ilanı
    ülkemizin ekonomik durumunu göz önünde bulundurursak şöyle bir hesap yapınca işin içinden çıkıyorum

1000 tane asgari ücretle çalışan işçi maaşlarına hiç dokunmadan 300 ay çalışınca alabiliyor

işte ilan
  • bir messi etmiyor.
  • muhteşem tarihi yalı nasıl oluyor, bu nasıl bir imla hatasıdır be kardeşim? 105 milyon dolarlık ev satıyorsun biraz dikkat et.

(gerçi nasıl olsa ar*p şeyhleri alacak pek göze batmaz)

edit: fiyat dolar cinsiymiş. pek de pahalı değilmiş aslında.
  • --- spoiler ---

rihtimli 3000 m2 kullanım alanlı tam müstakil yüksek tavanlı orjinal yali
    --- spoiler ---
    orjinal yali demek ki çakması da var piyasa da dikkatli olmak lazım.
  • bu ülkede 4.5 milyarlık saray var. bu onun yanında bir hiç.
  • rıhtımı varsa alınır, yoksa at çöpe gitsin.
  • rıhtımsız ben rahat edemiyorum, rıhtımlı olması en büyük artı.
  • emlakçı 3.000.000 $ alacaktır.

edito: biraz araştırdım, alıcı ve satıcı ayrı ayrı %3 + kdv ödüyormuş emlakçıya. emlakçıyı satıştan önce bağlamazsanız 6.000.000 dolares alacak. ben alıcı olsam emlakçıyı aradan çıkarırım. en kötü kafasına sıktırırım, insanlığa faydam olur.

edito 2: bu hafta yeni düzenleme yapılmış, devlet baba kriz dolayısıyla satışlar artsın diyerek alıcı ve satıcı için ayrı ayrı %2+kdv ile sınırlandırma yapmış. şimdi emlakçılar düşünsün. bilgi için 0game'e teşekkürler.
  • para takıntısı olanlar yazmasın.

fotoğraflarını yetersiz bulduğum ilan. 16+4+8 oda saymış sadece 4 fotoğraf ve 1 deniz fotoğrafı mevcut.

edit: esra hanım benimle iletişime geçerseniz %0,1 komisyon ile pazarlama taktikleri konusunda sizi aydınlatabilirim.