• bir ek$i sözlük yazarı.

p.s.: yalnız "t" karakterin hiç olmamı$ karde$.
  • tanımam etmem ama shoutberryde bana bulaşıyor. ya büyük ikramiyeden haracımı verir, ya da döverim bu yazarı.
  • çılgın dinleyici.
    artık nickini sourberry onair sayfasında göremeyince merak ediyoruz. o derece alıştırdı kendine.
  • kendisine birkaç paket eti hoşbeş borcum var, arada sıkıştırıyor istiyor sürekli, taciz kornaları falan. karnı aç yatıyor ayrıca. hem de yalnız adam, ıssız adam kadar olamadı. hoşbeş günlerin hoşbeş adamı, eksik olmasın.
  • bugün bitionda paylaştığı üstsüz resimle beni benden alan.
  • bildiğim bir anısını paylaşmak istediğim yazar, doktora gitmişti kendisi geçenlerde gastrid yüzünden konuşmuşlar aralarında en son demiş doktora,
    - doktor, işte o palyaço benim

işte o doktorun adı albert einstein'mış.

yaa yaa.

ibretlik bir adamdır, neşelidir güldürür, güldüren adamdan hep güldürmesi beklenir, hep güldürmesi beklenince adamın kendine has melankolik olacağı dönem daha ağır geçer, çünkü benim gibi yavşaklar gelir taşak yapar. mühim olan insanlık demek istiyorum burdan, biliyorum buraları okuyor gökyüzünden bulutların üzerindeki güzel tabureden, pardon lan daha ölmedi.. evinden okuyodur diye tahmin ediyorum, eşek değilse okur bence.

neyse konumuzdan sapmayalım doktor diye fizikçiye gitmiş adam.
    şaka lan şaka konumuz o değil, konumuz şu ki bir dert tasa varsa zamana bırak kabuk toplayınca koparırsın güzel oluyor öyle.

edit: ibnenin flama taşıyanı kendi entrysini silince benimki atskine konmuş kelebek olmuş.
  • şoparın önde gideni, tartışmada yavşak deme eşiğini henüz tartışmaya başlamadan aşabilen bir seviyesiz.
  • kral julien'in vücut bulmuş hali:

4hm37 <=> kral julien
  • (bkz: gudik) *
  • ozan bey iyi günler, aşk hayatınızla ilgili bilgi verebilir miniz dersek kızmazmış, ben bugün bunu öğrendim ;)
    bitionın sevimlilerinden, bir de yazdığı yorumları silip sahiplerini at pipisindeki kelebek gibi bırakmasa tadından yenmez ama adam 80lerin ikinci yarısında toplumu trollemek için doğduğundan dayanamayıp siliyor.
hesabın var mı? giriş yap