• multitasking için ideal, oyun için facia. besleyecek ekran kartı şu aşamada pek yok, belki 980 ti ve titan serisi. o yüzden monitörü şimdilik kaldırıp full hd'ye dönme kararı aldım. 5 yıl sonra bu entry'e bakıp gülersiniz.
  • dell, asus gibi firmaların üretimine başladığı, ancak tuhaf şekilde sadece mat ekran seçeneği sundukları nane. ulan zaten 4k yayın yok ortalıkta, 4k film desen bildiğim sadece hobbit var. ben bu aleti oyun ve grafik tasarım için istiyorum ve her ikisinde de canlı, belirgin renklere ihtiyacım var.

sen tutup da insanları ihtiyaçlarının aksi yönünde alışverişe zorlarsan, pazarlama konusunda gerçek bir epic fail'a imza atmış olursun. hal böyleyken ben senin yaptığın sikimsonik mat ekranlı ölü götü gibi monitörüne 3000 lira bayılır mıyım, tabi ki hayır.

edit: mat ekranın cidden renklerin canlılığıyla hiçbir ilgisi yokmuş :) ;
    http://www.youtube.com/watch?v=cnopzkhjmzk

anlayan-anlamayan gelip yazıyor arkadaş..
  • 32inc konusunda 4k şart deniyor fakat ekran kartım 1060, dolayısıyla 4k oyunları oynatamaz. 1080p oyunlarda yırtılma , pixelleri sayma gibi problemler olur mu merak ettiğim monitör.

ayrıca 6-7 bin tl ye kadar 32inc 4k tavsiyelere açığım. (samsung m7 hariç)
  • en sevdiğim yanı, masaüstüne daha çok kısayol, dosya koyabiliyor olmam.

masaüstündeki dosyaları temizlemekle başa çıkılmıyor. ben temizledikçe yabani ot gibi daha çok bitiyorlar. anlamadım ben bu işi. lakin saldım artık, kafam rahat, stres yapmıyorum, bol bol yer var, doldurup dursunlar arazi geniş. bu dolunca yanına bir 4k daha alasım var.
  • bir 8k monitör değildir.
  • 4 katlı yüksek birimle gelir. 3840 x 2160 piksel görüntü kalitesinde yayın verir. 1080p özelliğine sahip bir televizyonun en az iki katı kadar yüksek görüntü kalitesine sahiptir.
  • hayatımı kolaylaştıran alet. asus 28 inc 4k 60hz monitor kullanan biri olarak işimi inanılmaz derecede kolaylastirmistir. bilgisayarımda 10 ayrı pencere açarak hepsini net bir şekilde ekranda görmek müthiş bir deneyim.
  • yeni bir monitör bakıyorum şu sıra. 4k'lar ne yazık ki çoğunlukla içinde uygun fiyatlı olanları da var ancak yanaşmak istemiyorum. almasına alırım ancak diskte olan tüm filmleri 4k olarak tekrar indirip revize etmem gerekir. çözünürlük büyük olunca arşiv diski direkt dolacaktır. 1080'lik filmi 4k'da izlemek çamur gibi bir görüntü elde etmemi sağlar. bu yüzden 1080p ile devam etmek istiyorum. samsung, geçen sene space diye yeni bir monitör çıkarmış inceliği ve tasarımı muazzam, 32" olanını gözüme kestirdim ama bu da 4k çıktı.

eski kafalı modumu açarak ne gerek var yaw diyesim de geliyor.
  • (bkz: #56099463)

2k'dan selamlar, 5k imac de iyi.

adettendir: ahahahhaha gülelim.
  • rtx3000 veya rtx4000 serisi monitörünüz varsa dlss 2.0 ve dlss 3.0 teknolojisi ile 60fps'de oynayabileceğiniz, gönül rahatlığıyla alınabilecek monitör çözünürlüğüdür.
hesabın var mı? giriş yap