şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğe bomba gibi düşen yeni bir yazar. öğleden sonra, öğleden sonra güldürdü beni.

(bkz: elon musk'ın şeytani planı)
  • ateş düştüğü yeri yakıyor maalesef .
  • amper amper entry'lerin yazarı.
  • yavudilerin hain planlarını çözen, gerçek bir yiğit. lakin 4mpermetre kardeş, sen reisi o kadar da küçümseme!
  • engellemiştim ki diğer entrylerine bakınca ironi yapıyor heralde diye düşünüyorum. well played
  • uzun uzun entryleri ile hoşdönmüştür. özlemiştik.
  • iyi ki doğmuş minnoştur. öyle minnoş falan dedim diye bi şey sanılmasın. aslında kıllı kılçıklı kocaman bir herif ama içeriden minnoş yüreklidir.
    mütemadiyen aşkta kazandığı için tavlada şansı tutmaz. entryleri gibidir çok konuşur ama keyiflidir. nice mutlu yaşları olsun cancişimin.
  • (#73860172)
    hayvanseverlerin hislerini güzel bir şekilde dile getiren yazar.
  • haksız yere linç edildiğini düşünerek duygu sömürüsü yapan tecavüz savunucusu yazar.

#78719021 referans entry'imde başlık altına yazdığı ilk entry ve o entry'sinin editlenmiş hali, altta ise entry 'sini tamamen değiştirip yeni hali ekli.

bak beyefendi ne demek istediğimizi anlamayan ve pisa testinden geçemeyecek olan sensin. destan gibi yazdığın savunmanın içeriği de ayni zira ve hala tecavüz olayının ne olduğuna dair bir fikrin yok senin. dediğin gibi merhume sarhoş olsa ve günlük kiralık ev tutulduğunda haberdar olsa da olay hala tecavüz.

kamera görüntüleri ile baygın ve sırtta taşınan bir insan, kendi rızası dışında bir eve taşınıyor. bilinç kapalı, bitti, nokta. merhume alkol komasından da vefat etse, şeker komasından da sonuç değişmiyor. kendini aklamak için bu kadar uğraşana kadar, az bir yazdığını düşünseydin savunmanın ne kadar mantıksız olduğunu görürdün. mağdurun günlük kiralanan evden haberdar ya da sarhoş olması olayın tecavüz olduğu gerçekliğini değiştirmiyor, nokta.

hele ki bu kadar genç insanın ölümüne üzülmek yerine aklınıza performansını beğenmediği erkekleri tecavüzle suçlayan kadınların gelmesi çok saçma. kimmiş bu sevişmedimi beğenmediği erkekleri tecavüzle suçlayan kadınlar? bu davalara somut örnek istiyorum. yine deli saçması görüşleri ile her olayda abd'yi referans gösteren red pill tayfası gibi oradan mı örnekler acaba? onlar da kurgu olan kafasına şişr vurulan ya da yabancı sitelerden alınan başka kurgu ve leş videolarda çosar, bizdeki hiçbir tecavüz, ya da tecavüz sonucu öldürülen kadın haberine yorum yapmaz. eski frege yeni okunmaz adam, 'kadın siniri' diye bir başlık açıp, abd'li ablaların erkek döven videolarını yayınlayınca buradaki angut vasat erkekler, olay türkiye 'de olmuş gibi türk kadınlarına giydirmişti. eğer dediğiniz vakalar türkiye' ye ait ise, kadın davayı çekmesi konusunda tehdit edilmiş ve o da böyle bir şey uydurmuştur. tecavüzle öldürülen her kadına ceza indirimi almak için aynı cümleleri kuruyor sanık ve avukatları çünkü. hakim bey bana 'küçük pipi' dedi. bana 'sen de erkek misin?' dedi.

performansını beğenmediğin erkeğe niye böyle bir iftira atıp da başına bela alasın? hangi kadın bunu yapar? zaten ayrılmayı kabullenemeyen ve ayrıldığı sevgilisini, nişanlısını, eşini öldüren bu kadar örnek varken kim niye başına sarsın, bu lavukları? hayatımda duyduğum en saçma argümanlarlan biri de bu oldu. ayrıca dediğim gibi adli tabiplerini, çapraz sorgu uzmanların, danıştığın psikiyatristlerin yeterince liyakatlı ve donanımlı olursa, kimse gereksiz yere hapis cezası almamış olur. evet hatasız hüküm herkesin dileği ama insanın olduğu yerde hatalar da her daim oluyor. abd 'de ve başka yerlerde de pek çok insan cinayet davasından boş yere hapis yattı ve hatta idam edildi. yalnız sizin gibi erkeklerin sadece tecavüz iddialarında sesini çıkartması ve her iddianın iftira olabileceği algısı için uğraşması çok enteresan. ortada baygın taşınan bir insan varken ve adli tabiplerce zorlanma saptanmışken hele daha da komik oluyor bu savunma. baygın insanı ayıltmaya mı çalışır ve ayılmıyorsa profesyonel yardım mı alırsın? yoksa o baygın haldeyken onunla cinsel ilişkiye mi girersin ? uzmanlar zamanında yardım alsaydı merhumenin şeker komasından ölmeyeceğini söylemişler.

maşallah pek çok hakim de toprak altına girmiş ve kendini savunmayan insanlar hakkındaki bu iddialar ile, sanığın traş ve takım elbisesini pek beğenir ve ceza indirimi uygular.

keşke ölen gencecik insana üzülebilme ve hatırasını kirletmeyecek kadar saygı gösterme erdemine sahip olsaydın. dediğim gibi hataları kabul etmek, utanmak ve özür dilemek ciddi bir erdemdir.

https://eksiup.com/16c49a56425
    https://eksiup.com/28fa6afd073
    https://eksiup.com/aa15deef454
  • hakkımda tecavüzü savundu diyenlerin en kısa zamanda çok da kolay geçmeyen bir boşanma davası yaşamalarını diliyorum.

konu altı üstü anlaşamama olmasına rağmen, karşı tarafın avukatı umarım ki kendisi hakkında iffetsizlikten, eşcinselliğe, maddiyattan, çocukların velayetine kadar binbir türlü iftirayı sıraladığında benim neyi savunduğumu anlar muhtemelen.