şükela:  tümü | bugün soru sor
 • büşra yılmaz'a ait, whattpad te 30 milyon kişinin indirdiği, kitap olarak çıktıktan sonra 100 binin üzerinde satış rakamına ulaştığı kitap. şimdi de film olacakmış. fabrika yapım tarafından uyarlanacağı söyleniyor. oyuncu kadrosu falan belli değil ama yapımcısı öner arslanel olacakmış. ağustosta çekimlere başlanacağı söyleniyor.
 • (bkz: 4jd4r 4n1k)
 • fragmanında son feci bisikletin sesini duyunca dikkatimi çeken film.
 • burası dutluktur, dutluk kalacak. rez.
 • bugün vizyona girecek olan, gözde mutluer'in oyunculuğuyla yardıracağını düşündüğüm film.

  umarım bu filmle birlikte artık keşfedileceksin gözde... sendeki cevherleri görebilen yapımcılara, yönetmenlere, senaristlere ne mutlu...

  bundan sonra çok başarılı yapımlarla karşımıza çıkacağına eminim... bu film dönüm noktan olacak gibi hissediyorum. bol gişeler olsun.
 • bugün sinemadaki ergen istilasının sebebi sanırım.
 • tek kelimeyle ergen filmi.oyuncular gayet iyi,oyunculuklar iyi,karakterler iyi ama o kadar yetenekli oyuncu birşeyler yapmaya çalışmış olmamış.11-17 yaş için belki izlenebilir.son olarak müdür hoş bir detay olmuş.
 • türkiye'de çekilmiş en profesyonel gençlik filmi diyebilirim.

  oyunculuk olarak vasat biri bile yoktu diyebilirim. gözde mutluer'i tanımıyordum, ilk kez filmde izledim ve bayıldım. film eleştirmeni bir arkadaş "o kız hep aynı" dese de filmdeki karaktere cuk oturmuş o aynılık. umarım bilinçli karar verilmiş bir şeydir de yetenekli kadın oyuncularımıza +1 eklenir.
  cemrehan karakaş gerçekten efsane keyifli sahneler izletti. buraya yazmazsak taş oluruz.
  cihan şimşek'i şahsen tanıdığım için pek objektif bakamayacağım ama en güzel sahnesi kurguya kurban gitmiş gibi gözüktü gözüme. güzelim oyuncu var, güzel bir dram ardından komedi sahnen var. her şey bu kadar iyiyken genelden bağlama lüksün yok arkadaş o sahneyi.

  hikaye klasik ergen hikayesi işte. mecbur kalmasam izlemezdim ama mecbur kalınca da neredeyse hiç can sıkmadan sonunu getirtti.

  sözün özü 100.000 barajını 3 günde rahatlıkla aşacağını düşünüyorum filmin. aşmalı da zaten. içinden en az 3 yetenekli oyuncuyu kazandıracaktır sektöre. talep eden tayfanın ergen olmasına dayanarak sikindirik açı, plan ve oyuncularla çekmedikleri için de fabrika yapım ve taff tebriği hak ediyor. umalım güzel izlensin de "iki göt göbek koyalım fragmana nasılsa izlenir" zihniyetinden kurtulup hakkıyla film çektiğimiz dönemlere döneriz.

  ergen filmidir evet ama hakkıyla çekilmiş bir ergen filmidir. hakkıyla çekilmiş her film de güzeldir kanımca.
 • gayet olmuş bu film. elbette ara ara klişe ve göze batan sahneler mevcut ama filmi genel olarak değerlendirirsek gayet içten bi film olduğu bi gerçek. absürdlük zaten gençlik filmlerinin olmazsa olmazı. o yüzden bu bakış açısıyla izleyince keyif alabilirsiniz. güzel esprilerde yok değil.

  film müzikleri bi harika. son feci bisiklet in bu kız adlı şarkısını sık sık duyuyorsunuz. ama benim asıl beğendiğim şarkı bedük ten geldi. şarkının ismi bi dans etsek. kısaca şarkılar tamda bu film için seçilmişti.

  gelelim oyunculara. gözde mutluer in oyunculuğunu gayet iyi buldum. erkek grubundan sina özer başarılı bi iş çıkarmış. ama diğer çocuklarda gayet iyilerdi. kızlardan ise destina başer i sadece 1-2 sahnede çok kısa görebiliyosunuz. bence böylesine efsane bi güzelliği daha fazla görmeliydik. tabi oyunculuğunu bilemiyorum. bir diğer kızımız buse narcı ise bana göre sadece güzelliğiyle orda bulunmakta. oyunculuğunu çok tuttuğumu söyleyemem.

  işin özü ne yapıp edip sinemada izleyin diyeceğiniz bi film değil. ama vizyondaki diğer türk yapımlarının zirvesinde olduğu bariz bir gerçek.

  edit : azdaha unutuyordum. karakterlerden tuna, yani berke bük bana göre filmin en iyi oyuncularından biriydi.