şükela:  tümü | bugün
  • motosiklet koruma ekipmanları üreten bir firma. nispeten ucuz ama kalitesi nedir ne değildir bilmiyiorum.
  • motomax tarafından ürettirilen marka. bugün kendi çalışanlarından dinledim, her bir malzemeyi ayrı firmalarla anlaşıp yaptırıyorlarmış ve üstüne kendi logolarını bastırıyorlarmış. eldivenler ayrı, ceketler ayrı, korumalar ayrı üreticiden diye de detaylandırdı anlatan arkadaş...

bugün 4riders armor deri ceket satın aldım ve fiyatına göre* müthiş kaliteli olduğunu söyleyebilirim. derisi kalın, korumaları sert, güven veriyor. kesimi de çok iyi, üstüme cuk diye oturdu. boyum 1.87, kilom 83* ve diğer markalarda yaşadığım omuz-göbek orantısı problemini yaşamadım. denediğim ceketler omzuma oturduğunda göbek kısmı da şişman bi adama ayarlı gibi pot kalıyordu. bunda üstüme dikilmiş gibi oldu. motor kullanırken omuz korumalarından biraz kasıyo olması zorladı ama zaten vermesi gereken his biraz böyle sanırım. robocop gibi. alışacağız.

dipnot: 500tl verip sonra iade ettiğim çok bilindik başka bir markanın ceketi bunun yarısı kadar kaliteli olsa yine iade etmezdim. bu ceket 350 liraya gerçekten bi harika dostum.

önden
    arkadan
  • 120 liraya diz ve kalça bölgesi kevlar korumalı kot pantul satan firma. fiyat süper, performansı deneyip göreceğiz.
  • 4riders toscana diye cordura bi pantolonuna sahip olduğum motosiklet koruma ekipmanları firması.

yanda ve dizde koruması var, su geçirmiyor, soğuk performansı süper. 2 katlı ve 3 mevsim kullanılabiliyor. yanda hava alması için bi fermuarı var ama ancak uzun yolda durmuyorken 120+ hızlarda kullanılabilir. normal naked vs. motosikletlerde 90-100 de yeterli olur. bende maksisukuter var ve önden rüzgar almıyorum.

yalnız korumaları çok dandik, eski motosiklet pantolonumun hiçe çıkmış korumalarını buna taktım, çok da güzel oldu.

üstelik 99 tl gibi bir fiyata aldım, şaka gibi.

en kısa zamanda bi yazlık bi kışlık botunu da alacağım.
  • pantolonunu kullandığım motosiklet markası.

ürünleri diğer ürünlere göre hesaplı ve fiyat performans ürünleridir. bence güzel
  • motomax tarafından pakistanda ürettirilen ekipmanlara sahip marka. şimdi böyle pakistan falan diyince insanın bir ön yargısı oluyor fakat üründen fiyatlarıyla karşılaştırınca gerçekten başarılı ve kaliteli. elbetteki beş para etmez ürünleride var fakat ceketleri ve eldivenleri kullanışlıdır.
  • (bkz: venom)
  • motosiklet kıyafet ekipmanlarında fiyat performans denebilecek ürünleri olan marka
  • yazlık uzun botunu aldığım marka, 279 tl fiyatı ile emsalsiz ve gerçek dana derisi. bir aydır kullanıyorum ve henüz ciddi bir aşınma göstermedi. rahat olmasının yanında güven de veriyor kış yaklaşırken kışlık botunu da almayı düşünüyorum.
  • city adindaki botunu aldigim firma. hem muadillerine gore yakisikli hem de ucuzdu acikcasi. hemen ayagima giyip denedim rahat ve sık duruyordu.