• 5 forvet ve 5 savunma oyuncusuyla oyun kazanabilecegini sanan surrealist teknik direktor formasyonu..
  • kenan doğulunun akustik albümünün adı. kenan doğulu bunu nasıl becerdiği konusunda beni hayretlere düşürmüş, leziz tutamıyorum zamanı versiyonu ile adeta caz yapmıştır.
  • tavlada gelebilcek en boktan cift zarlardan biri.
  • fifa world cup 98 de kullandığım ve oldukça işe yarayan (orta kafa gol) taktik.
  • yorumsuz programında dinlediğim kadarıyla harika olmuş olan albüm.
  • kenan doğulunun en iyi albumu. ozan doğulunun ellerine sağlık. tutamiyorum zamani sarkisinin jazz versiyonu cok iyi.11 dakikalık bi lezzet.
  • kısa kenar uzunlukları 5'er santimetre olan kalasa verilen ad. adam dövmede ideal olduğu söylenir. elle tutulan kenarında bir delik açılıp içinden ip geçirilir, ip de bileğe dolanırsa tadından yanmez. 5x10 ve 10x10 gibi çeşitleri de mevcuttur ama onlar inşaat işlerinde kullanılır.
  • maslak ata center in 5.5 uncu katinda yer alan, tbwa grup sirketleri calisanlarinin cafe/bar i.
  • spor musabakasının sonucunu belirtebilecek sayı ikilisi; iki sayı da aynı olduğundan müsabakada karşılaşan tarafları söylemeye gerek kalmayacaktır.
  • telsiz frekanslarının mükemmel olduğunu parazitsiz ve temiz bir konuşma yapılacağını karşı tarafa bildiren parola..ses kalitesi düştükçe 5 4 ,5 3, 5 2 şeklinde azalır..
hesabın var mı? giriş yap