şükela:  tümü | bugün
  • trt yönetiminin yaptığı açıklama :
    "rüzgardan ötürü sallanan şalvarın göründüğü bu sahne, hastalıklı bir zihnin ürünü olarak akıl dışı bir iftirayla yorumlanmıştır."

yorumsuz!!!
  • biz kendi zihnimizden eminiz de işte... işte o yüzden oluyor bunlar.
  • zaten adam da eşeği rüzgardan uçmasın diye arkadan tutuyor.
  • kaza ve tesadüf ile oluşma ihtimali elbette vardı. ama bunu fark eden insanı hasta zihinler diye yaftalamak...
    (bkz: yuf olsun irdal yuf)
  • ulan bir kere de kabullenin ! demek istiyorum.

lan gerekli soruşturma başlatılmıştır de, bunu yapanlar icin işlem yapılacak de demi.

simdi gönderme yada bir imada bulunmak istemiyorum ama bu konuya benzettiğim bir olay var.

fenerbahçe galatasaray maçında tribünde herifin biri muz sallayıp drogba ya irkcilik yapıyor. ya ne alaka diyorsun ama su oluyor. fenerbahçe yönetimi adamı basının önüne çıkartıp ‘kabızlık yasıyordum o yüzden muzu kendim yemek icin getirdim’ dedirtti. yani sen bunu yargıya vs vereceğine savunarak irkciligi kurumsallaştırmış oluyorsun. banane ulan her fenerbahçe taraftarını savunacak halim yok ya demek yerine kendini ateşe atıyorsun.

bu mesele de ona benziyor. lan sen milletin gazını almak yerine hastalıklı bir kurum olarak bunu kabulleniyorsun suca ortak olup kuruma mal ediyorsun.

bu olay bu diziyi yapan şirketin yada kişinin sucu iken suan bu açıklamadan sonra suç trt yonetiminindir. suçlu direk trt kuruluşudur.
  • "bayırda salınan eşeğin başına bu tip şeylerin gelmesi, eşeğin fıtratında var"

gibi bir açıklama bekleyenleri yanıltmıştır.
  • (bkz: yaw he he)
  • özür dileyip gerekenin yapılacağını söylemeleri için nasıl bir olay olması gerektiğini merak ettirmiştir.
  • hayatımızda şalvar giymesek inanacağız dediğim açıklamadır.
  • öşeği dinleme heval. (bkz: yalancı öşek)