şükela:  tümü | bugün
  • edit: aktroll oktroll vb. türevlerinden değilim. gençler insanlar siyasette taraftar olmak zorunda değil. sorgulamak güzel bir şeydir. düşünce özgürlüğünü savunup başkalarını düşüncesinden dolayı yargılamak iki yüzlülüktür.

edit2: mesaj kutuma para karşılığı entry girdiğimi yazan mı dersin, aktroll olduğumu yazan mı dersin bir sürü iftira içerikli mesajlar geldi.
    1) para karşılığı entry girenleri bilmem siz bu işi biliyorsunuz demek ki.
    2) ben başkanın sadece çok fazla göz önünde bulunmasını istemediğimi belirttim diye hepiniz coştunuz.
    3) iş adamlarının makam sahiplerini ağırlamasından rahatsızım yarın bu kişi ihale alırsa hakkıyla bile alsa mide bulandırıcı olur.
    4) ekşi sözlük yazarları içinde bana iftira atan kim varsa yazıklar olsun.

--- spoiler ---

cemiyet hayatının tanınmış simalarından nedim keçeli ile eşi gamze keçeli bodrum'da imamoğlu ailesini ağırladı.
    --- spoiler ---

kaynak
  • yarasın başkanıma. çalıştığı için yoruldu tabi.
  • en azından katil esad la tatil yapmıyor.
  • olm işsizim ben bile 2 ay tatil yaptım. ekonomi sağ olsun.

türkiye rusya ilişkilerini canlandırmak için gidiyor olabilir.
  • bu adam yıllık izni hakkı olduğu müddetçe tatile de çıkar. işini de yapar. ey troller 15 temmuz günü tatilde olan belediye başkanlarının listesini sorguladınız mı hiç?

imamoğlu'nun göreve başladığı günden beri izinde geçirdiği süre 10 günü geçmiyor.
  • adam inadına yapar gibi paso tatile çıkıyor. ne umduk ne bulduk...

edit : solun çomarı da kötü oluyormuş. bazıları kudurmuş vaziyette.
  • cemiyet hayatı kelimesi ile basında yer aldın ya. yazıklar olsun sana imamoğlu.
  • adam belediye baskani olsa da bir belediye calisani neticede yasal izin hakki var.
    delirdiniz mi? eur 8.37 olmus gidin bunun hesabini sorun.
    imamoglunu dert ettiginiz kadar ulkeyi dert etseydiniz neyse konusturmayin beni.
  • ayıptır arkadaş bırakın da adam tatilini yapsın. robot mu bu? saçmasapan adamların gazına geliyorsunuz.
  • helal olsun hak ediyor