şükela:  tümü | bugün
  • sağlı sollu çok feci gerçekleşmiş olay.
  • a haber'i vatan haini olmakla suçladığı dalmadır.
  • ben yanlış bir açıklama göremedim.
    yansın yandaşlar svihs
  • sonunda yapılması gerekeni yapması ana muhalefet liderinin, devamını akp hükümeti sözcüleri boyutunda diliyoruz.
  • k.o. bekliyoruz.
  • işte chp nin anladığı basın özgürlüğü bu kadar yandaşmış,yalakaymış ne olursa olsun bunlar basına saygı duymadılar da sen niye aynısını yapıyorsun adama sormazlar mı cumhuriyet,yurt gazetesi senin yalakan değil mi bunların da senin yandaş medyan değil mi halk tv ki chp nin yarı resmi bir tv kanalı

türkiyede yaşıyoruz bu ülkede ne zaman basın özgür ve tarafsız oldu. bana önce bunu söyleyin. ülkede her siyasal görüşün kendi medya organları var.yakın bir zaman da iyi partide kendi medya organını yaratacak basın özgürlüğünden ve tarafsız gazetecilikten bahsediyorsanız herkese eşit olmak zorundasınız bunun için ilk önce belli bir kesim için "havuz medyası" tabirini bırakacaksınız.aksi takdirde basın özgürlüğünden bahsetmeniz aşırı derecede komiğe kaçıyor samimi gözükmüyorsunuz bilesiniz. adam yetmez ama evet diyor yarın bir gün rte çıksa cumhuriyete verip veriştirse hatta ileri gidip kapatsa basın özgürlüğünden bahsedeceksiniz unutmayın biraz empati kurun
  • basın özgürlüğüne laf falan etmemiştir.

basın özgürlüğü götünden haber uydurmak değildir. her dakika götünden uydurduğun haberlerle ülkenin muhalefet partisinin başkanı hakkında kara propaganda yapmak değildir. basın özgürlüğü iktidarın borazanı olmak değildir.

basın özgürlüğü doğruyu korkusuzca yayınlayabilmektir, yalanı değil.

yalanları suratına çarpıyor diye kimsenin özgürlüğüne halel geliyor değil.

siz de onlar gibi götünüzden element uydurmayın o yüzden..