şükela:  tümü | bugün
 • tekrar tekrar hatırlatılması gereken:

  "15 mart 2012, emine akçay adana’da seyhan’da oturmaktadır. yoksuldur, çocukları vardır. raporda şöyle geçer “polis ekibinin araştırmasına göre emine akçay son 6 lirayı alıp yakındaki oduncuya gitti ve yakacak almak istedi. oduncu ‘bacım bu paraya odun olur mu’ deyip, ısrar üzerine 10 kilo odunu doldurup parasını almadan gönderdi. sırtladığı çuvalla eve gelen emine akçak, ıslak olduğu için sobayı yakamadı. emine akçay çocuklarının üşüdüğünü görünce saç kurutma makinesini çalıştırıp oğlunun eline tutturdu. daha sonra diğer odaya geçip kendisini astı."
 • o güzelim insanın sonu hem yürekleri burktu, hem de bizlere yolladığı mesaj ile ümitsizliğe boğdu maalesef. osmanlıda dahi burjuva kesim ile halk arasında bu kadar büyük farklılıklar yokken demokrasi ile yönetilen(!) bir ülkede, teknoloji zamanında bu farkın daha da açılarak insanları perişan durumlara sürüklemesi açıklanamaz. gönül tabi ki herkesin huzurlu yaşamasını, yoksullukların bitmesini, iç huzurun artmasını ister ama ne yazık ki olmayacak. her zaman daha kötüye gidiyoruz. devlet büyüklerinin zenginliklerini daha ne kadar savunacağız acaba? cebinde 5 kuruş olmayan halk türkiye'nin en zengin insanlarını savunmak ile meşgul. akıl almaz bir olay, gerçekten.
 • ypg terör örgütü değildir diyen bir adamdan dinlediğimiz hikaye.
 • fetö terör örgütünün kucağında oturup, liderine bir zamanlar "özledik bu hasret bitsin" diyenlerin zoruna gitmiş hikaye.

  sizin ben vicdanınızı s.keyim.
 • yeni duyduğum ve yeni duyduğum için kendimden utandıgim hikaye değil, gerçek olay.

  allah rızasına artık meteor mu carpacak yoksa kuzey koreli manyak hidrojen bombası mı atacak, ne olacaksa olsun da olelim.