şükela:  tümü | bugün
 • ilgili açıklama.

  sevgili trabzonspor camiası, işte bu açıklamadaki boku hep başkasına atma mantalitesi nedeniyle bugünlere kadar geldin. kimse sütten çıkmış ak kaşık değil zira. fenerbahçe de, trabzonspor da.. bir basketbol maçındaki olayları fetö ile temize çıkarmaya çalışmak günümüz koşullarında gayet akıllıca gerçi, içinde fetö geçmeyen açıklamar pek prim yapmıyor. ne zaman kendinde de bir sıkıntı olma ihtimalini akıl edebilirsin, olay çıkarmaya meyilli şımarık taraftarlarına iki çift laf edersin, oturur biraz özeleştiri yapabilirsin, o zaman oturur konuşuruz.

  o zamana kadar her branşta, her zaman, her yerde, sahada, salonda, pistte; vura vura vura, kıra kıra kıra, eze eze eze..
 • trabzonspor basın ekibinin takımına iftara atanların içinde gezdirdiği açıklama. hemen yankısı da gelmiş. hissettirdi kendini galiba.
 • bir ülkede kimse suçlu olmaz mı lan? kimse mi?

  şike yapan suçsuzdur çünkü kumpas vardır
  yolsuzluk yapan suçsuzdur çünkü bizi çekemiyorlardır
  ülkeye darbe yapmaya çalışan suçsuz çünkü hepsinin tek amacı yolsuzluğu önlemektir
  maçı terörize eden suçsuzdur çünkü onları olmayan taraftar ve yöneticiler tahrik etmiştir...

  tamam abi... hepiniz suçsuzsunuz, hırsızlığı da yapan, şikeyi de yapan, darbeyi de yapan, maçta küfür edip sahaya yabancı madde atan da benim...

  (bkz: pardon)
 • aynı yerden girilip aynı yerden çıkılan açıklama. bir de dönüp taraftarın ortaya koyduğu tavra iki çift kelam etselermiş keşke. etselermiş de biz de görseymişiz ak göt kimmiş kara göt kimmiş.

  trabzonspor kulübü yıllarıdır, bıkmadan ve usanmadan, her maçta (ve maç sonrasında) taşkınlık yapan taraftarının ortaya koyduğu hiçbir şiddet olayıyla ilgili somut adım atmaaz, döner dolaşır konuyu 3t'ye, şikeye getirir. sen önce bi' iğneyi kendine batır bakalım. sen önce bi' araştırma yap bakalım sporun son bilmem kaç senelik şiddet tarihi sana ne diyor.

  3t konusu trabzonsporlular için aynı uyuşturucu gibi çalışır: ondan kopamaz, onunla tatmin olur ancak kendilerini de yine o bitirir. ne diyelim, afiyet olsun.
 • davanın savcıları; tutuklu ya da kaçak
  davanın hakimleri: tutuklu ya da kaçak
  operasyonu yapan polisler: tutuklu ya da kaçak veya işsiz
  trabzonspor'un avukatları: tutuklu ya da kaçak

  sonra bu dava kumpas değil.
  insanların zekasıyla alay etmeyin.
  barbarlıklarınızın sebebini de sürekli fenerbahçe'ye bağlamayın.
 • kac kere feto demis saymak gerek
 • yahu arkadaş olay çıkartma sizde, otobüsü tarama sizde, sporcuya saldırma sizde, her türlü pislik siz de ama sütten çıkmış ak kaşıksınız. sen şike davasına inanıyorsan, fetöcüsün.. işte bu kadar basit..
 • bu tabzon'dan bana artik bay geldi. illallah ettirdiler.

  eyvallah ben de sike var diyorum eyvallah kupa sizin olmali diyorum ama yillardir politik gucle her olduklari spor bransinin icine ettiniz.

  yonetiminiz birakmis kupanin pesini bunlar hala kupa da kupa.

  verin sapini da sussunlar artik.
 • (bkz: #72607511)
 • yine "fetö" ve olmayan "kumpas" argümanlarının arkasına sığınanları her zaman olduğu gibi gün yüzüne çıkarmış açıklamadır. fakat biz yine de size açıklamaktan usanmayacağız;

  şike davası (yeniden yargılama) sanıklarının beraat mütalaasını veren savcı mirza coşkun , fetö'den dolayı müebbetle yargılanacak.

  şike davası (yeniden yargılama) sanıklarını beraat ettiren hakim ahmet civelek , ergenekon soruşturmasını başlatan kişidir.

  şike davası sanıkları için yeniden yargılama ve beraat mütalaasını veren 13.acm üyesi hakim mehmet uğurlu fetö'den açığa alındı.

  sadri şener'in ''cemaat avukatlarına para aktardığı'' yönünde iddianame hazırlayan savcı yüceler aslan , fetö soruşturmasından tutuklandı.

  ''şike yoktur'' kararı alan tff tahkim kurulu üyelerinden av.osman karakuş fetö'den tutuklandı.

  ''şikeyi aklayan'' tff etik kurulu başkanı oğuz atalay fetö'den dolayı tff'den uzaklaştırıldı.

  ''şikeyi aklayan'' tff'nin pfdk ve tahkim kurulu üyeleri fetö soruşturması kapsamında tff'den istifa ettirildi.

  fb yöneticileri ve aziz yıldırım organize ettiği maçtaki savcılar

  cihan korkmaz:ergenekon
  savaş kırbaş:balyoz
  fikret seçen:ist cbs.vekili

  şike kumpas davasında aranan prof.suat yıldırım(eski sakarya üniversitesi imamı) fenerbahçe başkanı aziz yıldırım'ın öz kuzeni

  şike davasında fenerbahçe’yi aklayan fetö’cü hakim bülent kınay, yunanistan’a kaçarken yakalandı.

  şunların üstüne hala "kumpas" hala "kompolo"

  yeniden yargılama kararı sonrası rte'yi ve akp'yi resmi sitende yala yut, sonra trabzonspor akp yalakası de. fb cumhuriyetin son kalesi de.

  takımını sevmek desteklemek başka bir şeydir, holiganca düşüncelerle şikeyi ve hukuksuzluğu savunmak ayrı bir şey. ama siz anca "ahaha hamsi xd" "kupanın sapı xd" "laz xd" demesini bilirsiniz.

  doğruyu ve yanlışı ayırt edebilen tüm takımların "gerçek" taraftarlarına selam olsun.