• 38. dakikada spikerin "çifte standardı sorgulamamız lazım, süper lig'de bu zeminde maç oynatılmazken kupada galatasaray maçı oynatılıyor." demesi durumun güzel bir özeti, muhtemelen kulağı çekilecek spikerdir.
  • saha şartlarının kötülüğünü ve ankara'daki sahasızlığı dile getiren spikerin ağlaklıkla suçlandığı maç. olm siz hepiniz bu vasatlığa layıksınız çünkü kendiniz vasatsınız, vasat kalacaksınız. iflah olmazsınız.
  • ankara'da oynanacak maç. madem ankara'da futbol oynanabilecek stat var, ankaragücü beşiktaş maçı neden kayseri'de oynandı? elverişli stat yok denilmişti. öyleyse galatasaray'ın maçı neden ankara'da oynanıyor? kurallar beşiktaş için farklı galatasaray için farklı mı işliyor?
  • galatasaray'in 2018-2019 sezonu türkiye kupası 5.tur ilk maçı olmasi disinda bana cok anlam ifade etmeyen bir mac olacakti ama rakip keciorengucu olunca birseyler karalamak istedim.

2000li yillarda ankara'da bu spor klubu bircok yolsuzlugun ve sahtekarligin uzerinden yapildigi bir takimdi. asti'ye giren taksilere bu kulube bagis diye makbuz kesilir, harfiyat dokmek isteyen kamyonlardan bu takima bagis olarak makbuz kesilirdi. hatta ankara'da belediyenin para talep ettigi bircok hizmette kesilen makbuzlar keciorengucu takimina bagisti. o zamanin sartlarinda barcelona takimindan fazla geliri olan bir takim olmasi gerekirken 3. ligte toz yutuyorlardi. milliyet gazetesinde kosesinde yazardi melih asik bu yolsuzluklari ve sorumlularini. simdi o linkleri bile kaldirmislar. yazilara ulasmaya imkan yok.

uzatmayayim, kim kazanir kim kaybeder bilemem ama futbol kluplerini ozellikle 3 buyukleri sikeyle, yolsuzluklarla, vergi kacirmayla yada ne bileyim sayisiz durumla elestirirken bu tarz adi duyulmadik, kiyida kosede kalmis kulupler uzerinden milyarlari goturenleri de unutmayalim. futbol sahada oynaniyor ama ekmegini kaymagini baskalari yiyor.

edit: ilgili kose yazilarini ekliyorum: 1 2 3 merak eden varsa okuyabilir.
  • yine kendileri ile alakasız bir galatasaray maçında , beşiktaşlıların zır zır ağladığı başlık olmuştur.
  • spiker yarın 3. lig maçlarına sürülür, resmen göte göt diyor. böyle insanları fazla yaşatmazlar ülkemizde.

ayrıca, ağlamıyoruz sayın tinerci. hakkımızı arıyoruz. ceza sahasında kaleci tarafından uçan tekme yersen penaltı çalınır. çalınmıyorsa, hele keçiörengücü gibi tırt bir maçta, bu işte art niyet vardır.

siktirtmeyin tinerinizi, yeter lan artık. biraz objektif olun, insan olun. bana dokunmayan yılan diye diye amına koyuldu güzelim ülkenin.
  • galatasarayı eleştirebilirsin. bu herkesin hakkıdır. ben de sizin takımdan fenerden nefret ediyorum. zaten 2-3 haftaya dansöz gibi şimdi söylediklerinizi yutacaksınız ona da bir şey demiyorum.

ama aga bir adamın son 20 * entrysi nasıl rakip takımla ilgili olabiliyor aklım almıyor. bu nasıl bir motivasyondur. bütün mühendislik yeteneklerimi kullanarak bu arkadaşın derdini buldum.

sanırım galatasaray babasının düşmanlarını sikmiş. başka açıklaması olamaz.
  • az önce göklerden bir karar gelen maç. o ekran parlaklığı başka türlü açıklanamaz.
  • keçiörengücü kalecisinin, ceza sahası içinde galatasaray futbolcusuna uçan tekme atmasının penaltı olmadığını öğrendiğimiz karşılaşma.
    kupa maçı falan farketmiyor, federasyonun galatasaray'a olan kini bitmiyor..
  • maçı çatıdan izleyen amca yarmıştır.
hesabın var mı? giriş yap