şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
  • geçen hafta kazanılan rize maçından sonra oldukça sönük şekilde beklenen maç. halbuki, rakip çok çok iyi savunma yapan hatayspor. bay haftası geçtiler. 7 maçta yedikleri gol sayısı 9, 6 tanesini de alanyaspor maçında yediler. yani 6 maçta sadece 3 gol yediler. bu 6 maçta da 3 beraberlik 3 galibiyet var. bir tanesi de 9 kişi bitirdikleri fenerbahçe maçı.

galatasaray cephesinde 1 korona var deniyor. kim eksik, kim sakat belirsiz. "kazanan kadro bozulmaz" diye düşünüyor olsak da terim sürpriz şeyler yapabilir. rakip, kayseri ve rize gibi bizim için zor açılan savunmaların kralını yapıyor. bir savunma kimliği var. içerideki maçları goygoy yaparak geçiyoruz. bu maç onu kaldırmaz.

kazanıp, 1 hafta bay geçeceğimiz haftaya girmeliyiz. saat 19.00'da başlayacak.
  • gs nın zorlanarak ite kaka, belki hakem yardımı ile tek farklı kazanacağı maç
  • orta - alt sıraları yakından ilgilendiren maç.
    galatasaray kalite yoksunu ve dengesiz bir takıma sahip. bazen kendi kapasitesini aşacak kadar iyi oynuyor, ki bunda türkiye’nin en iyi teknik direktörüne sahip olmaları önemli bir etki, ama genelde 1. lig seviyesinde bir oyun ve oyuncu kalitesine sahip. bu maç ile beraber üst üste puan kayıpları yaşamaya başlayacaklardır.

hatayspor ise galatasaray’ın iki tık üzeri kaliteye sahip bir takım. ancak pandemiden en çok etkilenen takımların başında geliyorlar. buna rağmen yedekleri ile olsa da, hatayspor galatasaray kalitesinde bir takım ve özellikle defansif anlamda çok iyi maçlar çıkarabiliyorlar.

büyük ihtimalle berabere bitecek bir maç izleyeceğiz, beraberliğe yakın bir ihtimal ise hatayspor galibiyeti;

63% beraberlik,
    36% hatayspor galibiyeti.

skor tahmini;

0-0 veya 1-1.

not: kartal.
  • hatay'ın teknik direktörünün ft'nin öz çocukları eski gsli (bkz: ömer erdoğan) yardımcı antrenörün de (bkz: gökhan zan) olduğu maç.

geçen hafta rize'nin hocası tomas takımın ve süper ligin en golcü ve flaş oyuncusu remy'i yedek başlatmış, 2-0 dan sonra 64 te oyuna almıştı. maç sonrası açıklamasında fb maçında aleyhinde verilen penaltı için isyan eden tomas, benzer pozisyonda yine gs'ye verilen penaltıya hiç değinmemiş, üstelik centilmenlik abidesi olup rakibini takdir etmiştir.

gözümüz üzerinizde, hakkınızla mücade edin.
    tek istediğimiz bu.
  • başlığında her gün en az 15-20 zeka yoksununu engellediğim takımımın maçı.

ne zaman galatasaray'ın bir maçı olsa geliyor "orta sıraları ilgilendiren maç", "federasyon ve hakem ile", "şike" tayfası.

başka takımın maçlarında benim takımımın taraftarları yapınca da engelliyorum. bu kadar mal fanatik olunmaz.
  • kazanmamız gereken maç. şu puan tablosunda aksinin bahanesi olamaz.

ayrıca muslera artık dönse de gül yüzünü görsek, vallahi muslera eksikliği çekiyorum.
  • "orta-alt sıraları ilgilendiren maç" yazan ilgi orospularına (aferin ilgimi çekmeyi başardın) aldırış etmeden kazanıp liderle puanı eşitleyeceğiz.

kimse hatay iyi vs demesin. bu takım momentum yakaladı mı ezer geçer. bugün kazanıp alanya ile birlikte puanımızı 23 yapacağız biiznillah!
  • aferin kocuma benim. boyle takip edeceksin galatasaray'in rakiplerini, oyuncularini, hocalarini. ne yapacaksın kendi takımını. gözü de uzerimizdeymis eferim len. kendi takimini bosver ya ne yapacaksın. gel hep bizi izle.
  • hatayspor’un kırmızı kart göreceği, galatasaray lehine gidişata göre bir ya da iki penaltı verileceği maçtır.

başka türlü 0-0 giden oyunda haftalardır üstünlük kuramayan bir takımdır çünkü galatasaray.
  • galatasaray 1 penaltı kullanır.
336 entry daha