• süper lig 11. hafta karşılaşması. türk telekom'da oynanacak karsılasmayı erkan özdamar yönetecek. maç saat 19:00'da başlayacak.
  • galatasaray'ın 3-0 kazanaacağı maçtır.

oğulcan'ın ilk golüne sahne olacaktır.
  • gs'nin farklı kazanacağı maç. u21 ile çıksalar bile kazanırlar. kasa basılır bu maça.

rakibin td'si ve sd'si fanatik gs'li. fenerbahçe'ye karşı yaptıkları 11 kişilik savunma bu maçta buyur geç kardeş savunmasına dönecektir.
  • galatasaray şöyle kazanır böyle kazanır yorumlarını görüp gülmekten öldüğüm başlık,

rizespor maçını baz almayın, kayserispor maçını baz alın. rize maçında 45+ larda o penaltı gelmese belki galatasaray yine puan bırakacaktı.

galatasaray üstüne koya koya ilerliyor ancak hatayspor uç hattında etkili oyuncular mevcut, galatasarayın gol yiyeceğini düşündüğüm maç ki defans hattı ve kaleci durumu ortada.

galatasaray 3 puan almak istiyorsa en az 3 gol atmalı.
  • daha şimdiden kuduran tinercileri ve şikecileri gördüğümüz başlık
  • geçen hafta kazanılan rize maçından sonra oldukça sönük şekilde beklenen maç. halbuki, rakip çok çok iyi savunma yapan hatayspor. bay haftası geçtiler. 7 maçta yedikleri gol sayısı 9, 6 tanesini de alanyaspor maçında yediler. yani 6 maçta sadece 3 gol yediler. bu 6 maçta da 3 beraberlik 3 galibiyet var. bir tanesi de 9 kişi bitirdikleri fenerbahçe maçı.

galatasaray cephesinde 1 korona var deniyor. kim eksik, kim sakat belirsiz. "kazanan kadro bozulmaz" diye düşünüyor olsak da terim sürpriz şeyler yapabilir. rakip, kayseri ve rize gibi bizim için zor açılan savunmaların kralını yapıyor. bir savunma kimliği var. içerideki maçları goygoy yaparak geçiyoruz. bu maç onu kaldırmaz.

kazanıp, 1 hafta bay geçeceğimiz haftaya girmeliyiz. saat 19.00'da başlayacak.
  • kusura bakma. bugün ibo şov var ve benim en çok istediğim ibo şov yayını olacak. he ben sonucu söylemek istiyorum. ms1&2,5üst resmi oranı 2.05 tertemiz.
    edit: ibo saat 9 gibi yeni bölüme başlıyor. ben de izleyeceğim maçı. tüm fatih terim hayranı kitleye de başarılar diliyorum. fatih terimi severim ama bu kitleyi sevmiyorum,sevmem.
  • orta - alt sıraları yakından ilgilendiren maç.
    galatasaray kalite yoksunu ve dengesiz bir takıma sahip. bazen kendi kapasitesini aşacak kadar iyi oynuyor, ki bunda türkiye’nin en iyi teknik direktörüne sahip olmaları önemli bir etki, ama genelde 1. lig seviyesinde bir oyun ve oyuncu kalitesine sahip. bu maç ile beraber üst üste puan kayıpları yaşamaya başlayacaklardır.

hatayspor ise galatasaray’ın iki tık üzeri kaliteye sahip bir takım. ancak pandemiden en çok etkilenen takımların başında geliyorlar. buna rağmen yedekleri ile olsa da, hatayspor galatasaray kalitesinde bir takım ve özellikle defansif anlamda çok iyi maçlar çıkarabiliyorlar.

büyük ihtimalle berabere bitecek bir maç izleyeceğiz, beraberliğe yakın bir ihtimal ise hatayspor galibiyeti;

63% beraberlik,
    36% hatayspor galibiyeti.

skor tahmini;

0-0 veya 1-1.

not: kartal.
  • hatay'ın teknik direktörünün ft'nin öz çocukları eski gsli (bkz: ömer erdoğan) yardımcı antrenörün de (bkz: gökhan zan) olduğu maç.

geçen hafta rize'nin hocası tomas takımın ve süper ligin en golcü ve flaş oyuncusu remy'i yedek başlatmış, 2-0 dan sonra 64 te oyuna almıştı. maç sonrası açıklamasında fb maçında aleyhinde verilen penaltı için isyan eden tomas, benzer pozisyonda yine gs'ye verilen penaltıya hiç değinmemiş, üstelik centilmenlik abidesi olup rakibini takdir etmiştir.

gözümüz üzerinizde, hakkınızla mücade edin.
    tek istediğimiz bu.
  • başlığında her gün en az 15-20 zeka yoksununu engellediğim takımımın maçı.

ne zaman galatasaray'ın bir maçı olsa geliyor "orta sıraları ilgilendiren maç", "federasyon ve hakem ile", "şike" tayfası.

başka takımın maçlarında benim takımımın taraftarları yapınca da engelliyorum. bu kadar mal fanatik olunmaz.
hesabın var mı? giriş yap