şükela:  tümü | bugün
317 entry daha
  • inşallah mühendisleri olarak kutlu olsun efenim.

(bkz: inşaat mühendisi)
  • kutlu olsun.

takdir ediyorum. etik değerlerden sapmadan sonuna kadar ilerleyin.
  • makine mühendisi adayı olarak kutlu olsun efendim.
  • mühendis olmayanların da kutlamasında sakınca var mı merak ettiğim gün. benimkini de kutlayabili misiniz? hiç mühendis olmadım ben.

edit: ya çok çok teşekkür ederim saygıdeğer mühendisler, beni de yabana atmadınız, gününüz kutlu mutlu olsun. dünyayı güzelleştirin, var olun, sağ olun. hepinize sevgiler.
  • neredeyse tüm ülkelerde farklı günlerde kutlanan, ülkemizde ise 5 aralık olarak belirlenen gündür.
    hiç değilse dünya mühendislik kuruluşları federasyonu'nun (wfeo) 4 mart olarak belirlediği 'sürdürülebilir bir dünya için dünya mühendislik günü'nde kutlama yapsaydınız
    kaynak
  • işletmenin mühendisliği de mi olurmuş denilen işletme mühendisleri için de kutlu olsun. (bkz: işletme mühendisliği)
  • hazırlayın sabunları, açın vpn leri, getirin ordan bağrına taş basıp 150 erkekli sınıfta kız arayan o canım gençleri günümüzü kutlicaz.
  • işsiz endüstri mühendislerinin de mühendisler günü kutlu olsun.
  • günümüz mü varmış?

madem öyle, kutlu olsun.
  • en az öğretmenlik kadar kutsal bir meslek olmasına karşın, öğretmenler kadar ağlak olmamaları sebebi ile üç beş kişinin dışında hatırlanmayacak gündür.

hayatımızı kolaylaştıran eser ve icatlarda imzası olan tüm mühendislerin günü kutlu olsun.
167 entry daha