şükela:  tümü | bugün
1224 entry daha
  • dolar ve euro'nun uçuşundan sonra zara, pull&bear vb. mağazaların zamlarından sonra gaza gelip lcw de fiyatlarını yükseltti. başka markalardan aldığın ceket fiyatına lcw ceket satmaya başladı o yüzden lcw deyip de geçmemek gerekiyor artık.

(bkz: el mahkum)

ayrıca artık kıyafetlerin ömrü sezonluk oldu, 1 sezonluk tshirte 400-500? vermek şu ekonomide 5k maaş alan birisi için mantıklı bir hareket değil bence.
  • o dediğin maaşın en az 6 katını alıyorum ve lcw'den de giyiniyorum. sana mı soracaktım düdük?

mesleğimi soran çok mesaj geliyor(du): pilotum, yaşım 37 ve evet mühendislik geçmişim var ama bunu anlayamayacak sığır da çok ne yazık ki.
    kendince dalga geçtiğini sanan ergen sefillere: boş boş oturacağınıza adam olmaya uğraşın, çalışın, çok daha fazlasını kazanın.
    ek: ben buraya 2001 yılında yazar olmuştum. şimdi bakıyorum da sözlüğün gerçekten boku çıkmış. yazık olmuş.
  • 5 bin para mı diye önce bir düşünmek lazım.
  • halbuki pazardan giyinmeliydi.
  • yahu kaç yıllık başlık. o zaman paraydı 5 bin şuan değil. içerik zamanla evrildi resmen
  • en az 30k maaş alıp, lcw'den giyinen moda ikonlarının boy gösterdiği başlık olmuştur.
  • sanki 50k dan bahsediyor kiraların ortalama 2k olduğu istanbul'da tabiki en uygun şekilde giyinmeye çalışacak.
  • entry'nin açıldığı tarihteki kurdan hesaplandığında bugün 13k tl gibi bir tutara denk geliyor.
    lacoste, armani gibi biraz daha üst düzey markaların tişörtleri bile 600 tl civarı olduğu için o parayla lcw olmasa da anca zara grubundan vs giyinilebilir.
  • giyime taksitli satış zımbırtısını kaldırın bakalım kim nereden giyiniyor belli olur.

2 tshirt, 1 pantolon, 1 gömlek 8 taksit ortamlarda versace giyiniyorum dersin kim bilecek?
  • tam 5bin tl maaş alıyorum, 1 senedir kıyafet veya ayakkabı almadım kendime. bugün işe giderken 9 sene önce defactodan 14tl ye aldığım gömleği giydim mesela. gidip de kendine kıyafet alıyorsa ne güzel insandır.
710 entry daha