• o değil de videonun sonunda kıs kis gulen bir ogrenci var onun da amk
  • dayak yiyen arkadaşlarıyla sonradan da dalga geçebilmek için kıs kıs gülerek videoya kaydeden çocuklar, sizin ben karakterinizi sikeyim. koskoca adamsınız, reşit oldunuz belki yakışıyor mu lan? hadi korktunuz sesinizi çıkaramadınız anladık da çok mu hoşunuza gitti?

eğitim sisteminin zaten amına koyayım.
  • ulan bende dövüyo diyince tekme tokat girişiyo zannettim. bunun neresi dövme lan?

ayrıca hemen bilmeden hocaya bok atmayın yaptığı şeyi kesinlikle savunmuyorum ama görüntüler muhtemelen sürekli gerçekleşen bi durumda -derse geç girip konsantrasyonu dağıtma- hocanın artık sabrının bittiğini gösteriyor.

maalesef meslek liselerinde hocaya saygı duymayıp ondan çekinmeyen tiplerin işi abartarak hocalara kahır yaşattığını hepimiz çok iyi biliyoruz.

not: işbu entry tüm linç ihtimalleri göze alınarak yazılmıştır.
  • derhal açığa alınmalı tabii..hatta maratona veya kale arkasına da alınabilir, votka ve konyak da olabilir yani..
  • -benim önüme niye gelmiyor bu orospu çocukları anlamıyorum.

amk cocugunun gucu ancak o cocuklara yetiyor.

turkiyede bulunan aptal hocalardan sadece bir tanesi.
  • (bkz: linç başlasın)

uzaktan yorum yapmak ne de kolay. meslek liseleri saygısız piç dolu. olayın geç kalma mevzusu olup olmadığı bile belli değil. burada son duyar kasıcılar. favori kasıcılar meslek liselerini bilmiyorlar sanırım. fakat fiziki müdahale doğru olmamış. hocayı zıvanadan çıkarmışlar.
  • kimi öğretmen öğrencisine taciz tecavüz eder kimi döver kimi küfür eder noluyo amk! yok mu bunları denetleyen bir sistem?
  • derhal açığa alınıp ağzı yüzü kırılması gereken öğretmendir.
  • ülkede adalet varsa meslekten men edilmesi gereken öğretmendir.
  • her ne olursa olsun şiddet ve şiddet yanlısı insanları kesinlikle tasvip etmiyorum
hesabın var mı? giriş yap