şükela:  tümü | bugün
 • (#93940649) türk erkeğini tanımlarlarken ekşisözlük yazarının kullanmış olduğu sözdür.
 • """hangi birimiz sevgilisini karısını haftada kaç kere orgazm yapıyoruz ki?"""

  belki de tek sorun budur.
 • zavallı kısmını atarsak 5 dakika kısmı türkiye ortalaması için doğrudur dediğim önerme. cinsellikle 25 yaşında tanışan insan var bu ülkede. gayet normal. boşalma kontrolü düzenli bir seks hayatı gerektirir. bu da bizim ülkemizde gayet zor bir durum.az sonra buraya pornocu abiler gelecek 30-40 dakikalardan falan bahsedecek. yalnız bu erken boşalmanın neden zavallılık olduğunu anlamadım. yine de kadınlara çok daha ağır başlıklar açılıyor o yüzden hemcinslerime sakin ve soğukkanlı olmayı öneriyorum. unutmayın ki bugün bu ülkede cinsel açlık yaşanıyorsa az sonra buraya yazılacak "erasmusa gitti amı götü dağıttı", "kaşar" vs gibi yorumlar yüzünden yaşanıyor.

  erkekler olarak sekse biraz daha ılımlı bakıp kadınların da seks yapmasının en az erkek kadar normal olduğunu kabul edersek ve sevişen kadının; namus, ahlak vs olarak bir şey kaybetmediğine idrak edersek bence türkiye'de seksle ilgili olan bütün problemler aşılır. ama bana meriç diyecek ergenlerden empati yapmalarını beklemek hata olur.

  edit: yani bu tarz başlıkları okuyorum ondan sonra diyorum ki ya madem bu kadar kadınlara karşı agresifsiniz. keşke normal hayatınızda da her önünüze gelene prenses muamelesi yapmasanız da o "kezban" dediğimiz ilgi görünce ne yapacağını şaşıran kızları görmesek. oğlum burada sokup çıkarıyorsunuz ondan sonra kızların karşısında şebek oluyorsunuz.
  edit1: bu arada 25'den çok daha geç yaşta tanışanlar var deniliyor. elbette var hatta bu tanışmayı ilk olarak insanla yapmayanlar bile çoğunlukta. ben büyükşehirde büyümüş ortalama bir insanı göz önüne aldım. tabi ki rakamı götümden salladım. yapılan bir araştırmaya göre. erkeklerde cinsellikle tanışma yaşı 18.8, kadınlarda 19.7 ama güvenilir bir kaynak olmadığı için paylaşmıyorum.
 • ben hep 50 saniyede boşaldığım için, beni ilgilendirmeyen durumdur.
 • düzene girdikten sonra süre uzuyor. tek gecelik iliski seven kadın beyanı olabilir.
 • kezo söylemi.
  herkesi 5 dakikada boşalmakla itham ediyorlar ama 10 dakika olunca 'aşkım artık acıyor' diyen de hep kendileri...

  edit: 'önsevişmesiz acır tabi' diye mesaj atanlar var.
  arkadaşlar size bir sır vereyim; önsevişmesiz erkeğe de acıyor.
  ama yarım saat oral seks de yapsanız, vücudunun her bir hücresini bıkmadan usanmadan öpüp yalasanız da 10 dakika sonra türk kızından duyacağınız hiç değişmez;

  'aşkım yeter artık acımaya başladı,
  boşalsan iyi olur.'
 • beş dakika çok uzun lan, osbir dediğin iki dakikayı geçmemeli.
  zaman kaybına gerek yok, nasıl ki çişimi yaparken oyalanmıyorsam aynı şekilde.

  boşaltım da ihtiyaç, boşalmak da ihtiyaç benim için arasında fark yok. sevişmek bir ihtiyaç değil mesela, o bir hobi, emek ve zaman harcamayı seven yapıyor, ben sevmiyorum.

  kadınlar da hobi, mazoşist olan seviyor. ben sevmiyorum.
 • halbuki gerçeği bilse zavallıları kullandığına pişman olurdu.
 • doğru tespit valla. meahri ye sevgi ve saygılarımı iletiyorum. ha bir de hangi biriniz haftada kaç kere orgazm ediyorsunuz oğlum kadınlarınızı, bu ülkede layığıyla orgazm olabilen kadınlar malesef çok az. haydi kızlar erasmusa!

  edit: ya yazmayayım dedim ama duramadım "10 dakikayı geçince aşkım acıyor diyorsunuz" culara cevap olarak yazıyorum. neden acıyor hiç düşünmediniz mi oğlum? yeterince hatunu kıvama getirememiş, ilk akşamdan boşalmaktan korktuğu için önsevişme yarım bırakılmış, sen kadını adam gibi kıvama getireme sonra laf et.
  gurur mu yaptın kardeşim gurur yapmaa.